Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem lett volna háború,...

Ha nem lett volna háború, akkor a fidesznek szinte biztos nem lett volna meg a kétharmada?

Figyelt kérdés
Azért gondolom ezt mert az összes közvéleménykutató cég azt mondta hogy nem lesz meg a kétharmad, elég szoros versenyt mondtak, egy dolog ami változott a felmérések óta az a háború és talán ezt a Fidesz most sokkal jobban kommunikálta és igen, az emberek félnek egy háborútól
2022. ápr. 19. 11:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Néhány szoros körzetben lett volna más eredmény, de szerintem nagyban nem befolyásolta.

Az ellenzék kb. nem is kampányolt. Amikor megnyerte MZP az előválasztást, az egész bagázs gyakorlatilag kiszállt mögüle. Ok, márc. 15-én vigyori pofával még mutogatták magukat közösen, mert azért illik. De gyakorlatilag semmilyen szervezett kampány nem volt. Hagyták MZP-t, hogy mondja, amit akar, hadd erőlködjön.

Lehet, hogy kicsit konteósan hangzik, de mintha meg sem akarták volna nyerni ezt a választást. Kell most a francnak kormányzás: a covid is jöhet még, háború a szomszédban, gazdasági széthullás szélén az ország. Nem csoda, hogy inkább már nem akarták átvenni az irányítást.

2022. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ezek a válaszok elméleti válaszok. Nem lehet tudni, hiszen háború volt. Még szerintem Orbán Viktor sem tudja, sem MZP.
2022. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!