Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Betyársereget miért rablógyi...

A Betyársereget miért rablógyilkosokról nevezték el?

Figyelt kérdés
A Betyárok 1848/49 es szabadságharcban nagy szerepük volt ez tény, de az előtt a nép utálta a betyárokat mert rablógyilkosok voltak! szóval bár a hazáért sok mindent adtak ami tiszteletre méltó de mégiscsak rablógyilkosok voltak akik Magyarokat rabóltak ki és gyilkoltak meg! szóval miért róluk kellett 1 hazafias csporotot elnevezni?

2022. ápr. 19. 17:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Azért kérdező mrrt a tagok agyiszintje a rablògyilkos betyàrokén van. Az a betyàrserrg egh emberi söpredék nàcikbòl àllò szerv, ùgymint a szerencsére betiltott magyar gàrda és a jobbik mdg most a mi hazánk
2022. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%

11

Tipik paktány felfogású csávó...

Betyársereg lényegét elmondom:

Betyársereget azért hozták létre,mert sok a hozzád hasonló cigányokat leszégyenítő embereket aki lopnak csalnak hazudnak,és emberek testi-és lelki épségét veszélyeztettik..

(És mielőtt nekem támadnának,mondom én,nem a romákkal van az a baj,hanem aki egy paktány,aki direkt zavarja a társadalmat mert ő akar lenni a jani)

2022. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%

12-es vagyok,bocsánat rosszul írtam:

Tipik paktány felfogású csávó...


Betyársereg lényegét elmondom:


Betyársereget azért hozták létre,mert sok a hozzád hasonló cigányokat leszégyenítő embereket aki lopnak csalnak hazudnak,és emberek testi-és lelki épségét veszélyeztettik,és ezért felvonulnak és megfegyelmezik a adott csávót..


(És mielőtt nekem támadnának,mondom én,nem a romákkal van az a baj,hanem aki egy paktány,aki direkt zavarja a társadalmat mert ő akar lenni a jani)

2022. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Jò, csak tudod egyrészt ez önbìràskodàs màsrészt tudod az akis része a cigànyoknak aki bűnözik az mélyszegény és büntetés helyett inkàbb szociàlis segélyek kellenének
2022. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14

Jó,ha nem vagy az a fajta,akkor én kérek bocsánatot a hangnemért..

Egyrészt ezek a szervezetek,mint példaként a magyar önvédelmi mozgalom,betyársereg,hvim azért van mert sok a ilyen paktány ember aki már az is baj hogy rá nézzel..

Meg tudod,azért mert valakinek barna a bőre,nem az jelenti hogy kontrékan avval éljen vissza hogy ő neki barna a bőre színe és itt mindenki rasszita,mert hidd el másként visszonulnának a emberhez,például:

-oké,valaki mélyszegénységből jött meg olyan volt a családi helyzete,de muszáj másikkal genyóskodni?

Vagyis sok magyar diák az mondja hogy a cigány (És aki egészséges) folyton zaklatja..

-Például ha csinál valami hülyeséget,nem avval védezkedne hogy más etnikumban tartózik--

-példul a utcán el lehetne menni,hogy elállnak

-hogy a gyereketek felnevelni,nem csak kihordani

-Tényleg radikálisan úgy viselkedni mint többi etnikum (pl:szlovákok románok,szerbek),és akkor nem lenne baj a romákkal..

Tedd föl a kérdés:

Miért van az,hogy érdekesen módon nincs baj a románokkal,szlovákkokal,szerbekkel,horvátkokkal,görögökkel,örmény stb néppel,vagyis elég gyakori hogy ő rájuk lenne panasz,és amikor történik gyilkosság-testi sértés,akkor miért nem a másik etnikummal történik?

És nem a mondom hogy mindig a cigányok a rosszak,mert magyaro között is van sok paraszt,de kérdem én hogy miért van az hogy meglátnak egy romát a buszon már előre ülnek a buszon?

Nincs az,hogy magyarországon utálják a romákat,nics rasszitmus mivel össze lehetne hasonlítani ukrajnával vagy amerika/oroszországgal..

És itt magyarországon nincs olyan mint más orszgban,vagyis itt nem tapossák ki a embernek a belét mert mondjuk cigány/zsidó/meleg,mert ha kicsit is állítana a ember magán akkor ésszre venné magát hogy "én voltam a hülye"

2022. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#11

alig értem amit írtál,


#14

Énis szegény vagyok de például nem késelek le senkit nyomorék pár ezer forintért! azért van különbség!

2022. aug. 28. 09:21
 17/22 anonim ***** válasza:
Én nem is azt mondtam, hogy jogos amit EGYES cigànyok csinàlnak. Hanem azt, hogy az màr régen rossz, hogy ùgy kell pàr ezer forintot koldulnia vagy erőszakkal elvennie, mert nem kap normàlis segélyt. Mo.-n a szociàlis hàlò nagyon rossz
2022. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17

Akkor is megoldás hogy xy ember azárt haljon meg mert 5 ezer forintot nem adott?

Ez olyan reatrdált logika..

Vissza kérdezek:

Mi lenne ha téged azért vernének meg,mert valakinek visszabeszéltél (jogosan,mert beléd kötött),akkor hagyan éreznél?

Vagy mondok valamit,vagy ha romaságot érné sorozatos sérelmek,akkor ti mit csinálnátok?

Félre értés ne essék,vannak jó fej romák,és vannak rosszarcú romák,de ettől függetlenül társadalmi kérdés van!

Sok Magyar embernek is VAN roma barátja,és mi magyarok kivételek vagyunk,mivel aki normális és kultúrált,az előbb fogadják be,mert ez nem amerika/ukrajna/ruszkik,mert össze lehet hasonlítani,mert mivel míg amerikában lelőnek mert csúnyán néztél,ruszkiknál meg agyonvernek mert nem nem tetszett a pofád,míg ukrajnában azért is legyilkolnak ha nem ukránul bezélsz!

https://www.youtube.com/watch?v=tzm0ihIGEqU

2022. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

#17


szociális segély XDD igazad van, aki nem akar dolgozni azt tartsa el az állam XD

2022. aug. 30. 06:13
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen ez a szociàldemokràcia
2022. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!