Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok, első szavazók!...

Fiatalok, első szavazók! Nektek nem számít a szeretet és embertársaitok egyenlősége? Miért szavaztatok a Fideszre?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__..


Ez egy 2018-as kérdés és azóta csak rosszabb lett a helyzet. A fiatal generációk is a Fideszre szavaznak és el nem tudom képzelni miért. Miért? Jobb nekik a gyűlölködés, tolvajlás és uszítás? Vagy tényleg meg lehet venni őket kilóra a kamu SZJA kedvezménnyel? Ennyi elég?

Leírjátok kommentben, hogy miért döntöttetek így? Én tényleg nem tudom elképzelni, hogy miért szavaz így egy (elméletileg) normális fiatal.



2022. ápr. 20. 08:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
69%

"Ez nem igaz, hazugsággal kikövezett út nem lehet helyes, ezt szögezzük le."

Leszögezhetjük, de ebből akkor az következik, hogy nem létezik helyes út.

2022. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
40%

#20


Előszeretettel hivatkozol a Bibliára és a kereszténységre.


Ebből idéznék egyet:

"Mindenki felment azon a helyen, amely előtte volt. Aztán bevették a várost és megöltek mindent, ami benne volt, férfit, asszonyt, csecsemőt és aggastyánt egyaránt, s a marhát, a juhot, a szamarat is kardélre hányták." (Józsue 6:21).


Tehát a Biblia szerint teljesen elfogadható, sőt még inkább az Úr parancsolata teljes népeket kiirtani, csecsemőkel és idősekkel együtt. Ez alapján Hitler volt a legnagyobb keresztény, hisz ő ugyanazt tette amit a zsidók is Jerikóban a Biblia szerint.


Hogy hivatkozhat még bárki is egy olyan könyvre mely nyíltan támogatja a népirtást és a tömegmészárlást?

2022. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#17 unalmas ez a szöveg. Azért írtam oda, hogy mindenki gyűlöli. Nem nem mondják el, hogy mire szavaznak, hanem gúnyolják, kifigurázzák, alázzák a fideszt, és a hozzá tartozó komcsi propagandát. Ez egy nagyon bevált közös téma, ezzel gúnyolódni. Szinte mindenki kapható rá.
2022. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

3 millió ember szavazott a Fideszre, 1,2 millió legalább BP-i a többi vidéken oszlott el.


- m1 éjjel - nappal nyomta az ellenzék lejárató kampányát, kivágott részleteket

- azért mzp is sok baromságot összehordott

- Deák Dániel Orbán új jobb keze, is éjjel-nappal térítette a Facebookon az embereket.



Meg azért valljuk be a SZJA mentesség az én időmben +1-2 millió forinttal megdobta volna az egyenlegem... Akkor én is Fideszre szavaztam volna.


Dobrev Klárával szerintem nyertünk volna, nyugdíjasok is sokkal jobban szerették, mint MZP-t.

2022. ápr. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!