Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most szavaz először a Z...

Most szavaz először a Z generáció! Szerintetek lesz nem várt változás?

Figyelt kérdés

20 évesen valahogy nagyon nehéz elképzelnem, hogy a korosztályom és a nálam 2 évvel fiatalabbak, illetve idősebbek a fideszre szavaznának...

Szerintem a legnagyobb része az LMP-re valamint a jobbikra fog szavazni.

Mit gondoltok?


2018. febr. 20. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
gratulálni tudok csak hogy nem a többször is bukott pártokra szavazol mint fidesz-kdmp-mszp
2018. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem kivágják a fideszt.
2018. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Alain Delon ***** válasza:
57%
Szerintem a Z-k nem a szavazástól várják a változást, mint ahogy én sem. Az csak egy színjáték, és ezt a fiatalabbak jobban látják, mint a "vének".
2018. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem törvényszerű, hogy egy először szavazó fiatal képtelen felnőtt módon gondolkodni, és a lázadás az egyetlen motivációja.
2018. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A jó édes ***** válasza:
84%
Amit én látok, az alapján főleg a fiatal legények jelentős része odavan a troll politizálásért. Trump is egy igazi ász az internet mémes bugyraiban, hallatlanul vicces figura a Z generáció számára. Márpedig a FIDESZ az egyetlen hasonló, igazi troll párt idehaza - na jó, még tán kicsit a Kétfarkú kutyapárt is, de az már annyira troll, hogy nem ér.
2018. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Most szavaznak először, de a közvélemény-kutatásoknál már őket is megkérdezték. Váratlan fordulat biztosan nem lesz. Az pedig eddig is köztudott volt, hogy a 30 év alattiak körében a Jobbik és az LMP a legnépszerűbb.
2018. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Amúgy ezek a kutatások mennyire hitelesek? Hány embert kérdeznek meg kb.?

Mert pl. engem, vagy egy család tagomat még sosem kérdeztek/kérdezték meg...

2018. febr. 20. 19:36
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Minden választáskor új generáció lép a porondra, ez nem jelent semmit. Amúgy a Fidesz pont az ilyen porondra lépő fiatalok pártja volt egykor, és most is népszerű a fiatalok körben is (s más korosztályokban is). Persze az a menő, aki szidja a kormányt, ez mindig így van (és általában a fiatalok körében népszerűbbek az ellenzéki pártok), de a fülke magányában azért az eszükre is hallgatnak az emberek, (a fiatalok egy része is.) Másfelől mindig van, akinek benő a feje lágya, és otthagyja az ilyen lázadó típusú pártokat.
2018. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Utolsó! Szerinted a fidesz az nem lázadó párt?

Vagy Te, hogy definiálnád a lázadást?

2018. febr. 20. 19:45
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom a fiatalabb generációnak, nem az a szempont, hogy az "ifjú" "demokrata" Harrach Péter, még vagy 40 évig aszisztáljon a rabláshoz, és egy emberként dobbanjon a szivük, hogy a Vő, igen, megcsinálta, hazavitt mindent előllünk, hurrá...
2018. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!