Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban lehet összefüggés a...

Valóban lehet összefüggés a Fidesz nagyarányú vidéki fölénye, illetve a "paraszti élet újrakreálása", továbbá a falunapok között?

Figyelt kérdés

A szociológus szerint igen:


[link]


2022. ápr. 20. 15:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

Mélyen magatokba kéne néznetek és nem másban keresni a hibát!

Ha parasztoztok meg ostoba jószágoztok attól nem alakul a vereségetek győzelemmé.

Mondom ezt úgy hogy már nagyon régóta nem járok szavazni mert nem nem látok egyik oldalon sem számomra támogatandó programot. Az nem választási program hogy le kell váltani OV.-t. Mindkét oldal belemerült a gyűlölet kampányba és ez számomra nem opció. Majd ha jön egy karizmatikus vezető (mindegy melyik oldalról) és felépít egy számomra is elfogadható programot, akkor elmegyek szavazni. Lehetőleg számon kérhető program legyen mert ez egy következmények nélküli ország.

Tisztelettel egy vidéki paraszt :)

2022. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

9! Éppen ellenkezőleg, az a baj, hogy MZP is azt hitte, hogy majd mindenki leül és nézi az ő FB oldalát meg az egy órás interjúkat vele, és majd attól ő szimpatikus lesz, Hát nem lett pont, hogy túl okosnak hitte a szavazókat! Erről beszélek, most nézd meg a Fideszt pont olyan ostobának gondolja a szavazókat, amilyenek azok valóban, ezért is lett 2/3-aduk újra!

Szóval a Fidesz szempontjából pont, hogy nem lenne szükség ilyen hozzászólásokra, mert lényegében véve az ő módszerüket ajánlom ellenük! De ehhez sajnos a mostani sokpárti ellenzék túl széplélek ez a baj, nem meri olyan hülyének gondolni a szavazókat, amilyenek azok valójában.

2022. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon kedves vagy 12-es.

Sajnos bele kell törődnötök hogy az elkövetkezendő négy év is ment a levesbe.

11-hsz.-ben leírtam hogy nem mindig a másikban kéne a hibát keresnetek de úgy látom felesleges.

Ti szoktátok a Fideszt vádolni azzal hogy megosztja az embereket, de itt ti pont ezt teszitek.

Főváros-vidék

okos értelmiségi-buta paraszt

Ha így folytatjátok akkor négy év múlva a Fidesz 4/3 fog nyerni.

Azért a négy harmad mert buta paraszt vagyok :)

2022. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 mindentudó99 ***** válasza:
52%
Én csak azt nem értem hogy itt a gyakorin vagy bárhol az internet világában miért mindenki a falusiakat szidja. Még egyszer nem olvastam hogy na ezek az elmaradott Győriek Dunaújvárosiak Kecskemétiek miért a fideszre szavaztak. Másik hogy nem abból kell kiindulni hogy a fókuszban mutatnak egy borsodi zsákfalut 95% kisebbséggel és akkor minden falu ilyen. Falun is lehet igen is jól élni ha van munka. Itt ahol en élek 2400 an vagyunk. Az eljárnak dolgozni ha épp nem helyben dolgoznak mert helyben is van munka. Ket bölcsöde van. Iskola orvos boltok minden ami kell. Internet kábel tv. Nem vagyunk elvágva a világtól. Az emberek újítgatják a házaikat. Építkeznek. Munka van bőven. Egyszerűennazért szavaznak az emberek a fideszre mert jobban élnek az elmúlt 12 évben mint előtte. Nagyon sok a munkalehetőség ami régen abszolút nem volt elmondható
2022. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

13! Te elolvasod egyáltalán, amit írtam?

Éppen arról beszélek, hogy az olyan vezető mint MZP TÚL OKOSNAK tartja a választót! Pedig a választó nem az!

Tehát éppen azt írom, hogy lám az olyanokat mint te is pont ezért nem tudta megszólítani! Ahogy írod is neked egy vezér kell, Orbán ezt a szerepet mindig jól hozta, nem egy okoska napközis, akinek órás beszédei vannak naponta a youtubeon, mint MZP.

Tehát pont, hogy nem másban keresem a hibát...

2022. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#16 Szerintem te nem olvasod végig amit írtam.


Idézet a 13 hsz.-ból:"11-hsz.-ben leírtam hogy"


Idézet a 11-hsz-ból:"Mondom ezt úgy hogy már nagyon régóta nem járok szavazni mert nem nem látok egyik oldalon sem számomra támogatandó programot"


Hol írtam én olyat hogy nekem egy vezérre lenne szükségem?

Nekem nem kell vezér mert mint írtam, nem találok egyik választási programban sem olyat amivel teljes mértékben azonosulni tudnék.

Engem szerintem egyik párt sem tudott megszólítani, de ez legyen az én hibám.

A választó az érzései szerint teszi oda az x-et ahova szeretné, az szerint amit tapasztal, amit érez. Ez alapján le buta parasztozni a választókat nem túl szép dolog. Van akinek jó ez a rendszer és van akinek nem, de azért butának tartani valakiket mert nem oda szavaztak ahova te szeretted volna az nettó bunkóság.

2022. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 mindentudó99 ***** válasza:
#15 Latid az ilyen dumák miatt buktok mindíg. Ráadásul megint a falusiakat szidod pedig szinte m8ndenhol a fidesz nyert. A nagyvárosokban is. Amíg nem változtok bukás lesz 4 évenként. Na nem is csoda. Ilyen mérhetetlen vagy mikro pártok meg nem létező partok Lmp Párbeszéd Mszp akarnak kormányt váltani. Egyiknek sincs kiépített szervezete vidéken. A Jobbik is egy parízeres vicc part lett. A szavazói eltüntek. És még ti vagytok felháborodva hogy ilyen nulla pártokra miért nem szavaz a nép?
2022. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

16! Hol írtam én olyat hogy nekem egy vezérre lenne szükségem?


"Majd ha jön egy karizmatikus vezető (mindegy melyik oldalról) és felépít egy számomra is elfogadható programot, akkor elmegyek szavazni."


"Ez alapján le buta parasztozni a választókat nem túl szép dolog. Van akinek jó ez a rendszer és van akinek nem, de azért butának tartani valakiket mert nem oda szavaztak ahova te szeretted volna az nettó bunkóság."


Egyrészt én nem buta parasztoztam le őket, másrészt de a választó buta mint a föld. nem azért mert ide vagy oda szavaz hanem mert buta! Érted? Egyszerű jól megfogható tömör dolgokkal kell mosni az agyát és akkor oda szavaz, nme szónoklatokat kell neki tartani. Úgy kell vele bánni mint egy gyerekkel.

2022. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azzal van összefüggésben, hogy az Orbán érti, és nagyon jól tudja kezelni, ezeket a sötétközépkorból itt maradt barmokat. Olyanok ezek a falvak az analfabéta tömegekkel, mint egy 800 éves időutazás.
2022. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!