Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy az újabb 2/3 után...

Igaz, hogy az újabb 2/3 után mostmár csak a magasan képzett diplomás emberek tudnak majd lelépni külföldre, a többieknek meg marad a hőbörgés?

Figyelt kérdés

Ugye az évtized elején a Brexitig még Anglia volt a menő a kinti mosogatással/sofőrködéssel/vendéglátóskodással. Aki egy kicsit életrevaló volt az tanulatlanul is megalapozta ott az életét.

Aztán a Brexit után és a COVID előtt a német nyelvterület volt a sláger (melózás osztrákba').


Viszont a covid, de főleg a háború óta a magyarokat kb. már mindenhol rühellik (a kormány miatt) és amúgy is jóval nehezebb a nyugati országokban is mint 5-10 évvel ezelőtt. A robotizáció ugyanakkor sokkal intenzívebb lett az utóbbi időben.

A mostani Fidesz 2/3 után a fél ország eldöntötte, hogy lelép. De ez a gyakorlatban is összejöhet mindenkinek?


Csak én látom azt, hogy mostmár a kutyának se kell a nagyszájú magyar külföldön, hanem csak a magasan képzett diplomás munkaerőnek van esélye itthagyni ezt a pöcegödröt?



2022. ápr. 20. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Brühü-ühü gyujcsány jobb volt.
2022. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Én dobtam egy fél zsák krumplit, megtaláltad?
2022. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem a lelépőket. Hogy a fenébe lehet 2010 óta egyfolytában csomagolni? Ilyen sok cuccuk van?
2022. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Hát egy magyar jogi diplomával pl. mit tudnak kezdeni Angliában? Vagy az úgymond büfé-ruhatárszakosok?
2022. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem igaz. A magyarokat nem a kormány miatt utálják, hanem utálták kb. a világ kezdete óta. Csicskamunkára is tárt karokkal várnak a fényességességes nyugaton. Nem csak diplomásokat.
2022. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát, a jogi meg nyelvtudományi végzettségű nem kell ott sem, de a szociális munkásra sem nagyon van igény. Kellhet viszont a műszaki és természettudományos végzettségűek, de azok is csak kiemelkedő képességek esetén és "jövevényként" többet kell dolgozniuk, mint az ottani őshonosoknak.
2022. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
A robotizáció az én malmomra hajtja a vizet, ugyanis automatikás vagyok, de nem megyek ki mert itthon is jól keresek.
2022. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: Ennyi...!
2022. ápr. 20. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:
A Trágár Blanka is a nyomor miatt sírdogált...de miből van pénze kimenni Rómába örökre?
2022. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!