Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet a DK legnépszerűb...

Hogyan lehet a DK legnépszerűbb ellenzéki párt és a legelutasìtottabb is?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 20. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány személye miatt. Két véglet, vagy utálják az emberek, vagy rajonganak érte. És még mindig többen rajonganak érte, mint bármelyik másik ellenzéki párt vezetőjéért.
2022. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
A nyuggerek, twgyük hozzá
2022. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Felnött egy generáció, akik már nem tudják milyen zseniálisan kormányozta viharba a hajót miniszterelökként (utalva ezzel a Márki-Zaynak címzett üzenetére), közöttük lehet több a követője, mint a nyugdíjasok között, de nyílván a nyugdíjasok között is vannak, akik elhiszik, hogy Gyurcsány jobb lenne.

Ami igaz, hogy ő az egyetlen karizmatikus politikus az egész összefogáson belül, van tehetsége maga mellé állítani embereket, de a gátlástalansága még Orbántól is rosszabb (Medgyessy megbuktatása, cinikus viselkedés, stb)

Azért utálják sokan amennyi szavazatot jelentett a DK-nak legalább annyit el is riasztott az összefogástól.

2022. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

"A nyuggerek, twgyük hozzá"

Nem feltétlen. Gyurcsány remekül használja a közösségi médiát, emiatt sok fiatal is kedveli őt, bármiféle komolyabb politikai indíttatás nélkül is. Persze az idősebbek körében is az egyik legnépszerűbb a fidesz mellett, és talán a fő szavazóbázisuk is az idősebb korosztály, de nagy tartalékaik vannak a fiatalok között.

2022. ápr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
negatív reklám is reklám.
2022. ápr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Én 30 éves vagyok, vannak emlékeim 2006-ról és az utána lévő időkről, tudom hogy sz.r volt. Speciel engem nem magyar mentalitásúnak neveltek szüleim, így megbocsátó tudok lenni, HA(!) látom azt a szándékot, hogy valóban tanult a hibájából valaki, és már bölcsebb és jobban csinálná. Feriben látom ezt, meg sokat nyom a latban, hogy itt van 61 évesen, és nem adja fel, nyomja, pedig már réges-rég elmehetett volna a vagyonával együtt pihenni valahova a világ végére, de szenvedéllyel csinálja, mert ez az élete. Amikor ezt látom, kénytelen vagyok elhinni, hogy ő tényleg egy jobb világot akar teremteni a magyar embereknek ennél az Orbáni önkénynél. Speciel ezért vagyok DK-s, de azt nem látom jönni, hogy 4 év múlva nyerhetnek, max 8 év múlva, önállóan. 4 év múlva esetleg elérhetnek egy akkora támogatottságot önállóan, mint a mostani összefogás volt....
2022. ápr. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

"magyar mentalitás"

"ezért vagyok DK-s"


A tévképzetek ritkán járnak egyedül.

2022. ápr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden választónak joga van eldönteni, hogy kinek szavaz bizalmat ez lenne a demokrácia lényege.

Azt is elfogadom ha a DK-ban, Gyurcsányban a "megmentőt" látja valaki, nem a választóknak kellene egymást ócsárolni a különböző véleményeik miatt.

Nekem nincs jó véleményem Gyurcsányról, nem hiszem, hogy tanult a hibáiból, ugyanazt a stílust hozza azóta is, a jelenléte a politikában inkább a Fideszt erősíti.

Magamból indulok ki, sok volt már a Fideszből, de egy Gyurcsányos ellenzékre nem vagyok hajlandó szavazni.

Nem tartom erényének, hogy még mindíg a politikában van,cőt sem a segítő szándék vezeti, ő is a zsíros bödönhöz próbál vissza kapaszkodni, és amikor ő volt a miniszterelnök semmi olyat nem muatatott, amiért most szerintem támogatásra érdemes lenne.

Miért változott volna ha annak semmi jele nem volt?

Kellene egy erős, karizmatikus vezető az ellenzék élére, de amíg Gyurcsány lesz az, esélytelenek... bár 4 év múlva egy újabb fiatal generáció is mehet szavazni, csak közben a politikusok fölött sem áll meg az idő.

Addig is lesznek még megmérettetések, EU-s, önkormányzati választások.

2022. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom összerakni, miért akarna Feri közel lenni a "zsírosbödönhöz" ahogy fogalmaztál, amikor milliárdos, a 90-es években az üzleteivel ő már kiépített magának egy egzisztenciát. Így alaptalan a felvetés. Másfelől, sok rosszat lehet rá mondani de azt nem, hogy a közösbe bármikor belenyúlt volna!
2022. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!