Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány év míg teljesen körbekerí...

Deff kérdése:

Hány év míg teljesen körbekerítik a Balatont? Vagy teljesen fizetős lesz lemenni a partra?

Figyelt kérdés

[link]


Lassan lehetne úgy tiltakozni hogy a szabadstrand elől át kell sétálni ezek elé a luxuscsodák mellé és ott rontani nekik a levegőt.



2022. ápr. 21. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen körbe nem fogják, mert vannak olyan luk települések, ahol nem áll érdekükben elvenni a szabadstrandokat.
2022. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát még nem áll érdekükben.... Általában az az érdek, hogy építkezés legyen, ha most az Natura 2000-est darál be vagy tönkreteszi a környezetet az járulékos veszteség. Ha kiemelt beruházás akkor meg hiába bármi ,akkor is megépítik.
2022. ápr. 21. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ciklus elég lesz hozzá, hogy a folyamat befejeződjön.
2022. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Létezik élet a balatonon kívül is. 5 éve nem láttam és nem is vagyok rá kíváncsi. Kerítsék be betonozzák le, csináljon belőle jacuzzit mészáros vagy amit akar.
2022. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze van élet a Balatonon kívül is, de mégis egy közkincs, nem kéne ennyivel letudni. Meg hát nem csak ott indultak be a betonkeverők.
2022. ápr. 21. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van egy csöpp eszed, következetesen kerülöd azt a lepratelepet, - mert Magyarországon a Balaton az intézményesített útonállás egyik fellegvára!
2022. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1986 óta van a Balaton déli partján egy családi nyaralónk, ('87-ben születtem), ott töltöttem a fiatal koromat minden nyáron. Mindig is drágább volt a Balaton az átlagnál, de ennyire pofátlanul elszabadult árak sose voltak, mint az utóbbi pár évben. Emlékszem a 2000-res évek végén a törzshelyünkön, 2-3 évig nem is emelték a sör árát, nem úgy mint most. Az utóbbi 3 évben, 1 heteket voltam csak Balatonon, felháborít, az a lehúzás, ami ott megy. Még 2016-ban elmentünk párommal 10 napra a tengerpartra, hotel, all inkluzív ellátással, ugyanannyiba került utazással együtt, mintha a Balatonra mentünk volna. Sajnálom, hogy így elcseszték a Balatont, de kezdem már én is elengedni. Felőlem lehet 3000 ft a sör meg 5000 ft egy lángos, meg is puszilhatják a fideszes spanok a Balatonjukat, ha nem mennék többet, engem az se zavarna. Ahogy már előttem leírták, a Balatonon kívül is van élet.
2022. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!