Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc még hány...

Gyurcsány Ferenc még hány választási kampány alkalmával akarja megtenni azt a szívességet a Fidesznek, hogy gyurcsányozhasson és miniferizhessen (vagy valami hasonlót kántálhasson)?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 22. 22:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Mivel ő nem veszi észre önmagát, hogy egy nagy kerékkötő a műveletben, így élete végéig ezt teszi majd.
2022. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
63%
Hagyjuk már ezt az ollózást. Végighallgattam az interjúkat amit vele készítettek. Hülye a fickó és kész.
2022. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
#12 Akkor viszont nem értem, hogy mért kellett mégis megvágni a videókat. Ráadásul véletlenül mindig pont azokat a részleteket vágták belőlük, amelyek nem az ő narratívájukat támasztották alá. Akkor elég lett volna azzal vitatkozni, amit valójában mondott. Sokkal hitelesebb lett volna.
2022. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
81%

Szerinted néhány fanatikuson kívül ki lenne hajlandó végighallgatni ezt az embert ?

Érdekes módon ha bármely más politikus beszédéből emelik ki a lényeget két mondatban mert ennyi fér bele a hírekbe akkor nincs ilyen hiszti.

MZP mondanivalójának ez a lényege. Nem kell letagadni.

2022. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
26%
Értem. Petőfi mondanivalójának meg az volt a lényege, hogy rabok legyünk.
2022. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
ahhoz nincs szükség Gyurcsány Ferencre. ha annyira nem akartatok vele szövetkezni, minek vettétek be?
2022. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
72%
15ös, mzp mondatai nem voltak kettévágva...
2022. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
#16 Dehogynem. Tényleg volt olyan is, amikor "csak" egy-egy mondatot lehagytak az elejéről, és/vagy a végéről. Pedig egy összefüggő szöveg volt, és csak együtt lehetett értelmezni. De volt olyan is, amikor kettévágták. Pl. "Mi a baloldalon is üldözni fogjuk a korrupciót", ebből ennyit adtak le "mi a balodalon", ezzel bizonyítandó, hogy elismeri, hogy baloldali. Még olyan is volt, hogy a mondatait más egész más sorrendben fűzték össze, hogy za jöjjön ki belőle, amit ők bele akartak magyarázni. Meg olyan is hogy mutatták, hogy beszél, a saját hangjával elmond egy-két mondatot vagy félmondatot. Utána levették a hangját és már a narrátor adott a szavába olyan mondatokat, amit nem is mondott, vagy egészen másképp mondott. A gyanútlan tévé nézőnek meg föl sem tűnt, hogy ezt nem is ő mondja.
2022. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
72%
18, küldenéd melyik adás volt? Én nézek M1-et, de pont ezek miatt a mzp-s videókat ellenőriztem. Nem találtam ilyet, de lehet kihagytam.
2022. ápr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
54%
#19 Ezt az interjút készítette vele a Hír tévé, de a saját stábja is fölvette. Ebből idézgették többször is, hogy "mi a baloldalon". Úgy emlékszem, hogy pont az M1-en is, meg talán a megafonos fiúk videóiban. Az 5:00-tól figyeld: https://www.youtube.com/watch?v=aagky9HZQDM Ez pedig a választás előtt néhány nappal, a pécsi kampányzárón történt: [link] Szerintem ez okozhatta a földcsuszamlás szerű vereséget, mert az utolsó napokban, még a választás napján is ezt tolták teljes gőzzel. A végén már olyan címmel, hogy "Márki-Zay Péter szerint a magyar fiatalok vérét is fel kéne áldozni Ukrajnában". A mondatfelcserélős videót egy YT. reklámban láttam, sajnos már nem emlékszem, hogy melyik eredeti beszéd volt, csak feltűnt, hogy még a mondatok is más sorrendben voltak. De rengeteg hasonló eset volt, szinte naponta belebotlottam legalább egybe, de nem vezettem naplót róla. A pécsi beszédre is csak azért emlékszem pontosan, mert azon személyesen ott voltam, és élőben hallottam.
2022. ápr. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!