Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc még hány...

Gyurcsány Ferenc még hány választási kampány alkalmával akarja megtenni azt a szívességet a Fidesznek, hogy gyurcsányozhasson és miniferizhessen (vagy valami hasonlót kántálhasson)?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 22. 22:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Szép, hosszú életet kívánok a mi Ferinknek! Mint ha csak egy ingyen dolgozó fideszes aktivista lenne... :D
2022. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Ha holnaptól teljesen visszavonulna a közélettől is menne a gyurcsányozás, mert ugye minket nem ver át, tudjuk ám, hogy ő mozgatja a háttérből a szálakat! Még ha meghalna se számítana! Akkor az öröksége ellen kell küzdeni!
2022. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Tökmindegy. Gyurcsány örökre beleégett az emberek agyába. Ha vissza is vonulna - amit kétlek - de ha esetleg megtörténne, és az ellenzék előállna egy zsír új miniszterelnök jelölttel a következő választáson, a Fidesz propaganda egyből beindulna, hogy: XY Gyurcsány embere, Gyurcsány irányítja a háttérből, a baloldal elveit képviseli, eltörölné a rezsicsökkentést, stb...
2022. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%

Vannak fidesz intézkedések amiket szeretnek az emberek. Ezek ellen felesleges kampányolni mert az egy politikai ön-tökönszúrás.

De a baloldal 4 évente felveszi a kesztyűt és meg akarja mutatni hogy nekik van igazuk, ami lehet hogy így is van.

Csak azt nem értik meg a hibbantak, hogy a kisember leszarja hogy miért kell a bankokat feltőkésíteni a legnagyobb válság közepén amikor másra meg nem jut pénz.

2022. ápr. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
29%

Őszintén, mire emlékszik a dolgozó a gyurcsány-bajnai-medgyesi korszakból ?

Bokros csomag, IMF hitel, gázár emelés, megszorítás, megszorítás, megszorítás.

És mit ígér a jelenlegi baloldal ?

Többkulcsos adó, rezsicsökkentés eltörlése, megszorítás, megszorítás, megszorítás.

2022. ápr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%
#6 Nem ezt ígérték. Érdemesebb lett volna elolvasnod a programjukat, mint a fideszes propagandának hitelt adni.
2022. ápr. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
62%

#7

Én a kezdetektől fogva figyeltem a kapitány nyilatkozatait mert kb. 1 hónapig azt hittem hogy ez egy értelmes fickó és kormányváltás lesz. Aztán amikor elkezdte előadni az őrültségeit akkor én is ledöbbentem mint sokan mások.

Szóval a kampány elején még erről volt szó. Egyértelmű SZJA emelés, és szadbadpiaci rezsi árak. Aztán amikor rájött hogy ebből nagy bukta lesz akkor elkezdett finomítani.

Legyen több kulcsos de alacsonyabb kulccsal nem magasabbal...

A rezsicsökkentést át kell alakítani hogy igazi rezsicsökkentés legyen...

2022. ápr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
#8 A kampány elején sem erről volt szó. Ezeket mind MZP négy év alatt (legtöbbször értelmiségi fórumokon) elmondott beszédeiből ollózták össze. Amelyeknek volt eleje, meg vége is, csak azt mindig lehagyták. Pedig a teljes szövegkörnyezetből kiderült volna, hogy mit miért mondott. A többkulcsos adó egyébként nem jelent adóemelést. Itt a gyakorin többször is levezettem, hogy milyen adókulcsok és adósávok mellett, hogy alakulnának a keresetek. De belátom, hogy ez teljesen felesleges volt, mert rajtam kívül úgyis csak legfeljebb néhány közgazdász érti meg, és aki hozzám hasonlóan volt bérelszámoló a többkulcsos adó idejében. Pl. az LMP-nek valóban volt egy nagyon jól kidolgozott adókulcs, és sáv kombója, amellyel egymillió Ft-ig MINDENKI jobban járt volna, és csak egymillió fölött kezdett volna nagyon lassan emelkedni a fizetendő adó mértéke. És azért valljuk be, egymillió alatt mégiscsak többen keresnek, mint fölötte. Tehát a többségnek adócsökkentést jelentett volna, az egymilliónál többet keresőket meg nem vágta volna földhöz az néhány száz, vagy ezer Ft, amennyivel többet kellett volna fizetniük. Esetleg a 4-5 millió felett keresőknél érte volna el a különbözet a 10 ezer Ft-ot, de ők is kibírták volna. De ez is még jóval a kampány kezdete előtt volt. A kampányban meg már csak a minimálbér adómentességéről beszéltek. Ezt viszont tényleg nem értettem én se, hogyan akarták végrehajtani. Mert ebből tényleg az jött volna ki, hogy mindenkit minimálbérre jelentenek be.
2022. ápr. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
33%

9es,


Én néztem MZP csatornaját, nem kellett annyit ollózni... bocs, de nem normális...


A többkulcsos adó meg elméletben szépen hangzik csak 1. pont nem liberális, így vicces hogy egy "liberális" pártkoalíció "kampányolna" érte, 2. Gyakorlatban nem úgy működik ahogy kéne.

2022. ápr. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
60%
#10 Pedig rajtunk kívül nagyon kevés olyan ország van, ahol ne lenne progresszív az adózás.
2022. ápr. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!