Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony miért nem a főváros...

Karácsony miért nem a főváros jobbátételében (dugómentesítés, közbiztonság, tisztaság) ügyködik ahelyett, hogy facebookon pózolgat a bringás képeivel?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 23. 22:51
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
82%

Tudod, neki is van szabad ideje. Mint neked, vagy nekem. Ő a facebookra tesz ki bringás képeket, te meg a gyakorira idétlen kérdéseket. Én pedig erre írok még hülyébb válaszokat.

Mindannyiunknak jogunkban áll.

2022. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Ezek közül egyik sem érdekli.

Utálja az autósokat, ott dögöljenek meg a dugókban.

Leszarja a közbiztonságot hiszen ő biztonságos helyen lakik és autóval viszik a seggét. Amikor meg a nép közé ereszkedik ott vannak a biztonsági emberei.

Majd ha nem szemetlenek az emberek tisztaság lesz.

A bringával különben olyan jól mutat azokon a képeken.

2022. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Azért mert egy csomó lényeges dologban a döntési jogát kivette a fidesz a kezéből. A következő 4 évben addig fognak mókolni az alaptörvényekkel, hogy jóformán ellehetetlenül az önkormányzatok vezetése is. Mindent az állam fog vezetni.

Csak ugye te ezt nem látod, mert m1-ről tájékozódott fidesz fanatikus vagy, akinek meg kell állítania sorost meg brüsszelt.

2022. ápr. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Milyen most a csöves-helyzet Pesten? Régen jártam arra, de akkor katasztrófális volt. Tarlós alatt legalább próbáltak valamit kezdeni vele.
2022. ápr. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván a szabadidejében biciklizett, annyi jár neki. Szerintem nem baj az, ha népszerűsíti a biciklizést, mert olyan rossz a levegő itt Bp-n, hogy sok ember (aki teheti) jól tenné, ha gyakrabban járna biciklivel. Persze az emberek csak rövid távon gondolkoznak, kényelmes autóval járni mindenhova, de amikor mindenféle betegségei lesznek a levegő minősége miatt, akkor már nem az lesz a problémája, hogy a polgármester biciklis képet oszt meg.
2022. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12%
Vélhetően nem népszerűsítené magát a szürke hétköznapokon készült videókkal, - amelyeken azt tudná csak szemléltetni, hogy miként száguldozik a sofőrjével a dugókat kerülve a buszsávokban!
2022. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!