Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány egyszerűsítené a...

A kormány egyszerűsítené a fegyvertartást?

Figyelt kérdés

Sok Fideszes kolléga ezzel magyarázza Varga Judit igazságügyi miniszter gépfegyveres Facebook posztját.


Ha támadnak az ellenzéki migránsok, a romló közbiztonság miatt egyesek szerint szükség lehet, hogy a lakosság meg tudja magát védeni.


A fegyver törvény esetleges módosítását erre a képre lehet alapozni?


[link]



2022. jan. 6. 07:25
A kérdező szavazást indított:
A fegyvertartás könnyítése várható
Nincs köze a fegyvertartáshoz, csak egy vagány kép mindenféle célzat nélkül
25 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos nem hiszem, pedig nagyon adnám. Régóta akarok venni valami komoly fegyót.
2022. jan. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Én támogatnám a lazítást, de úgyse lesz.
2022. jan. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Minek a fegyver? Legyen a katonanak/rendornek/vadasznak ... aztan vegezzek jol a dolgukat.


Mar a szerszamkeszlet is folosleges itthon, mert igaz regebben meg szerelgettem ezt-azt, de ma mar szerelot hivok ... legyen neki szerszama, nekem nem kell :)

2022. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Ekkora hülyeséget még itt is régen olvastam.
2022. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor masold ki es tedd el kesobbre :)))
2022. jan. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek ilyen bizonytalan országban mint a miénk, majd engedik hogy magyarnak alacsony életszínvonal mellett csúzlija lehessen? Fillérekből élnek elég sokan, 2-3 kereset mellett elfogadható az élet, de nem mindenki fog 30 évesen otthon lakni.

Én is szeretem a fegyvereket, első körben vennék is(vállalnám a törvényi procedúrát is ha az kell) de azt belátom hogy veszélyesek az emberek még így is, plusz a politika és cigányság miatt is előbb utóbb felszaporodnának a balhék.

2022. jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Céllövészeten volt Varga Judit?


Azt a húha! Jaj nekünk! most mi lesz?

2022. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
3 és a vadász hogy jön a két másik foglalkozáshoz? Az egy hobbi.
2022. jan. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a politikusok tudják, hogy semmirekellők, korruptak, így féltik az életüket.

Itt inkább csak szigorítás lesz, ahogy még a gyülekezési jogot, sztrájk jogot is bevezették, korlátozták.

Pontosan tudják, ha elindulna egy komolyabb szerveződés, összefogás, fegyverhasználattal, akkor a verőlegényeiknek se lenne esélye, ahogy az életükbe is kerülhetne.

2022. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Reméljük nem fogják egyszerűsítieni soha az életben.
2022. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!