Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Pál Marci pálfordu...

Mit szóltok Pál Marci pálfordulásához? Most már ő is Putyint élteti.

Figyelt kérdés

És sokáig követtem régen Tomcatet meg a barátait, köztük Marcit is, és ismerve őt engem ez a videó rendesne mellbevágott... Hogyan lehetséges az, hogy valaki kommunistázik, szovjet emlékműre pisál, Gyurcsányt leköpi, börtönt és felelősségre vonást kockáztat mindezek miatt, majd büszkén felvesz egy Putyin President pólót?

Értem, hogy utálja az ukránokat a kárpátaljaiakkal való viselkedésük miatt, de pusztán ezért már Putyin a király? Honnan veszi egyáltalán, hogy vissza akarná nekünk adni Kárpátalját, de különösen Erdélyt?..



#Putyin #Tomcat #pál marci
2022. ápr. 24. 21:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Link lemaradt:

[link]

2022. ápr. 24. 21:05
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Ezek szélsőjobbosok, azt se tudom hogy kik ezek
2022. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Életemben nem hallottam még erről a tagról, de úgy vélem nem is vesztettem semmit.
2022. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Minek írtok ide, ha fingotok sincs, kicsoda?
2022. ápr. 24. 21:12
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Mert nincs kikötve a kérdésben, hogy csak releváns válaszokat szeretnél.


Amit a cikkből láttam ez egy tipikus buta suttyó aki megöregedett és oda pucsít ahonnan több pénzt lát. Ez így jobb? :D

2022. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Most komolyan,annyira hülyék egyesek hogy nem tudják mi a különbség a mai oroszok és a komcsik között?
2022. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
6. Ugyanaz, mint a nyilasok és ávósok között?
2022. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6 én megmondom neked: semmi. Putyin álma a régi Szovejtunió területi egysége, ezt akarja megvalósítani, ezt el is mondta egy ízben így kereken. Most, az ukrán háború alatt nem egy tankot láttak szovjet zászlóval. Lehet, hogy nem konkrétan szovjetuniót akarnak, de a szovjet nosztalgia nagyon is él az orosz nép lelkében.

Úgyhogy nem mások a hülyék, hanem egyedül te.

2022. ápr. 24. 21:25
 9/13 anonim ***** válasza:

21:25 Sajnos meg is mondták


[link]

2022. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Mert mint mindig, igaza van. a szovjet emlékmű rossz, de az orosz kisebbség irtása, elnyomása annak saját földjén is rossz, a revízió pedig jó. Most az oroszok a jófiúk. Az orosz és a szovjet pedig nem egészen ugyanaz. Az emlékműnél sokkal fontosabb az oroszok elleni népirtás és a magyarok elleni elnyomás megállítása. De az érthető, hogy egy ballib, aki szerint óvodásokat kell átműteni, ezt nem érti.
2022. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!