Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök annak, hogy a Mi...

Örültök annak, hogy a Mi Hazánk idén is kibérelte az Andrássy utat július 23-ra?

Figyelt kérdés

[link]


Jól tették.


2022. ápr. 26. 09:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Én Dúró Dórát bérelném ki
2022. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

Igen.

Ezzel a Mi Hazánk mát több jó dolgot tett Magyarországért, mint a dk bő 10 éves fennállása során összesen.

2022. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Igazából nem nagyon érdekel, de már megszoktam, hogy a magyarokat az érdekli, hogy kinek hol tehetnek keresztbe. A Pride szervezői helyében áttenném egy másik napra.
2022. ápr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

2-es egyetértek.


A 3-as arról ír, hogy a magyarok keresztbetesznek egymásnak. Miközben leírja, hogy tenne keresztbe a Mi Hazánknak. :D


El kell már felejteni ezt a pride dolgot. Anno azt mondták az elfogadásért csinálják. Hát már mindenki elfogadja, ontja magából a média az őket népszerűsítő propagandát, sőt, lassan a sima heteroszexuálisok vannak megbélyegezve. Ez már a ló túloldala. Éljenek boldogan ahogy akarnak, felesleges ez a puccparádé.

2022. ápr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A népszerű "Tibi atya" véleménye is ez:


[link]

2022. ápr. 26. 09:33
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

#4: Nem a Mi Hazánknak akarok keresztbetenni, hanem az ő rosszindulatukat kivédeni. De tulajdonképpen nekem mindegy. Mindenesetre megvan a véleményem róla 🙂

Régebben büszke voltam arra, hogy magyar vagyok, ma már inkább szégyellem.

2022. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Szánalmasnak tartom,mert nem a melegek a legfőbb probléma itthon.
2022. ápr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
#7 Tényleg nem.Azért sincs semmi szükség a Pridre-ra, amivel a normális melegek is egyetértenek.
2022. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%

#8 Ez vhol önellentmondás, mert ha nem zavarna téged, akkor leszarnád, hogy megtartják-e vagy sem.

És most itt nem a direktbe gusztustalankodó melegeket védem ,hanem az átlag Józsit és Bélát, aki a kutyának sem ártott.

2022. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mert úgy viselkednek, mint az ovisok. Ha engem nem érdekel a Mi hazánk nagygyűlés, akkor nem megyek el és kész, nem fogom lefoglaltatni előlük a területet.
2022. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!