Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal némely képviselői...

A baloldal némely képviselői miért akarják a többség által elfogadott és támogatott alkotmányos rendet felborítani?

Figyelt kérdés
[link]
2022. ápr. 26. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
A lúzerek szánalmas erőlködése ez.
2022. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg valami normális linket légy szíves, ezt nem vagyok hajlandó megnyitni.
2022. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 hypno ***** válasza:
78%

Hogy a lakájmédia mit gondol arról, hogy az ellenzék nem akar biodíszlet lenni, az pont közömbös.


Az alkotmányos rendet meg az borítja fel, amikor valaki minden hatalmat meg akar szerezni és mindenféle vészhelyzeti alkotmány módosításokat talál ki, hogy teljhatalma legyeen és azt teeheessen aamit akar.

2022. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
A többségnél a szavazókra gondolsz? Csak azért kérdem, mert az érvényes szavazatok felét sem kapta a Fidesz.
2022. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2-es: Teljesen normális link, meg tudod nyitni, semmivel sem rosszabb a többinél

4-es: A szavazókra is, de a többségre is, nem tudok széles körben kifejtett ellenállásról, amely az Alaptörvény érvénytelenségét célozná meg

2022. ápr. 26. 13:49
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem kis öklendezés kellett ehhez a szeméthez, de végigolvastam. Tömény hazugság.
2022. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindegyik, benne szereplő idézet elhangzott vagy leíródott, nem tudom milyen hazugságot véltél felfedezni
2022. ápr. 26. 13:58
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Mit nem mondasz!

Azt tudtad, hogy a Biblia istentagadó könyv? Benne van, hogy nincs Isten. Erre akár mérget is vehetsz.

2022. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Ostoba vagyok. Kiemelnél nekem ebből a cikkből legalább egy olyan mondatot, mely az alkotmányos megdöntésének szándékáról szól?
2022. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az Alaptörvény ilyen mértékű megkérdőjelezése eléggé annak tűnik (meg az is, hogy azt "kis" többséggel is hatályon kívül helyezték volna a győzelmük esetén)
2022. ápr. 26. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!