Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a Mi hazánk sikeresen szabotálta a budapest prájdot?

Figyelt kérdés

A Mi hazánk lefoglalt minden nagyobb utat ahol látványos módon vonulni tudna az LMBTQP menet.


[link]


Az LMBTQP csapat gyorsan össze is gyült és azt mondják hogy a Szíriusziak is látni fogják a felvonulást,igaz azt nem tudják még hol lesz.


[link]


Tibiatya is gratulált a Toroczkai úrnak.


[link]



Mi a véleményetek a Mi hazánk újabb sikeréről?



2022. ápr. 26. 14:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%

Az a véleményem, hogy ennél fontosabb dolgokkal is foglalkozhatna a Mi Hazánk, ha már a parlamentbe juttatták az emberek.

Egy biztos, ettől nekem semmivel sem lesz jobb az életem, nem fogok jobban élni. De kinek mire van igénye.

2022. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
Fantasztikus, hogy ekkora teljesítményre képesek!😅 De tényleg. Csatlakozom az előttem szólóhoz/ íróhoz...
2022. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
66%
Gyerekesek.
2022. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
És még az MKKP-t hívják viccpártnak... 😅
2022. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Deff ***** válasza:
72%
Húú ez aztán a siker.... Most lesz idejük visszamenni összeesküvés elméleteket gyártani
2022. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%

Foglalkozhatnának valami értelmesebb dologgal is.


Ha ilyesmiket cisnálnak, ehhez tök fölösleges volt pártot alapítaniuk meg bejutniuk az országgyűlésbe, ezt akármelyik civilszervezet is megtehette volna.

Döntsék el, hogy politizálni akarnak vagy hülyéskedni, és tartsák magukat ahhoz.

2022. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%
Majd megszervezik máshol, bravo óriási siker! Holnaptól a kenyér is olcsóbb lesz.
2022. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%

Magyarországon a homoszexualitás fel lett számolva, le a kalappal.

pfff....

2022. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
63%

Jól írják előttem vonulnak majd máshol a belvárosban.

Halkan megjegyzem a homoszexualitás megjelenítése tiltott kiskorúaknak a gyermekvédelmi törvény szerint ez alapján nem is lehetne engedélyezni az eseményt közterületen.

2022. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel a bravúros Nevers-vágással azt érték el ezek a gyerekek, hogy most ugyan olyan emberek fognak ott vonulni, mint előtte vonultak volna.
2022. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!