Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek baja van a Mi Hazánk...

Akinek baja van a Mi Hazánk Mozgalommal, annak konkrétan mi a problémája velük?

Figyelt kérdés
Legfőbb gondként szokták felróni neki, hogy "nácik". Pedig erre semmilyen kézzelfogható bizonyíték nincs, csak egy vélemény, amit anélkül hangoztatnak, hogy ismernék a pártot. Egyéb kifogások, amelyek esetleg megalapozottak?
2022. ápr. 27. 11:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Fidesz 2.0, ugyanolyan szent nemzethi űbermagyar, mindent és mindenki másokat gyűlölő ideológiák.
2022. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Minden, igazából csak olvasd el a programojúkat.

Ilyen normális ember nem támogat, de a szavazóik 99,9% szerintem nem is érti miről van szó benne.

2022. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
#1.Hát azért sok mindent el lehet mondani a Fideszről, de azért mégsem fajokban gondolkoznak. A Mi Hazánk egy fasizta primitív párt, rühellem a Fideszt is, de a MI Hazánk még attól is jelentősen rosszabb.
2022. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Erőszakos.

Nem a szó fizikai értelmében, inkább a politikaiban.

Egy csomó dolgot büntetéssel, kötelezettségekkel, börtönnel akarnak megoldani. Pl a füvezésért is börtön járna, de pl azért is börtönbe tennének szülőket, ha azok nem kielégítő körülmények közé csinálnak gyereket.


Értem, hogy problémának érzik és amúgy helyesen érzik annak. De ez kb olyan módszer, hogy megvered a gyereket ha rosszul tanul.

2022. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekem túlságosan radikálisak, én és az berek többsége mérsékelt beállítottságú, mindegy, hogy bal vagy jobb. Ezért nem tud egy radikális párt sem nagy togatottsagot szerezni jelenleg Európában.
2022. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Néhány példa:

- túlságosan szélsőségesek

- hajlamosak az összeesküvés-elméleteket táplálni, támogatni, pl covid-oltások terén

- mások ellehetetlenítésével foglalkoznak, lásd Andrássy út lefoglalása, csak hogy a pride ne lehessen ott. Hogy aztán legyen még több utca lezárva

- könyvet darálnak

- EU-ellenesek, népszavaztatnának a kilépésről, feltehetően kampányolnának is a kilépés mellett. Én nem akarok kilépni

- nem szeretem az olyan pártokat, embereket, akik 1-1 társadalmi csoportot kipécéznek maguknak, akiket utálhatnak

- nem értek egyet az orosz-ukrán konfliktus során tanúsított hozzáállásukkal sem

- néhány programpontot leszámítva nem tetszik a programjuk. De legalább van nekik, ez értékelendő

2022. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Túl radikális.
2022. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

-Nem szeretnék kilépni az EU-ból, nem szeretnék erről népszavazást

-Nem szeretnék se halálbüntetést, se sorkatonaságot, se szibériai rabtartást, se semmit, ami autoriter államra emlékeztet

-Mikor tele voltak a kórházak lélegeztetett betegekkel, akkor nekiállnak kampányolni az oltás és a maszk ellen. De több politikusok azért beoltatta magát.

-Mesekönyvdarálás... Nem azt mondom, hogy én megvenném a gyerekemnek azt a mesekönyvet, de azért a könyvdarálás műfajához mindenki túl értelmes, akinek legalább egy érettségije van.

2022. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 tobas ***** válasza:
80%
Gazdasági elképzelésük szerintem kicsit túlzó főként a egyes döntések hatásai.
2022. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%
Az itteni libbant értelmiségi körtől ne tegyél fel ilyen kérdést,még szerencse hogy a társadalom egy kis szeletei ezek a beteg emberek.
2022. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!