Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak, Fidesz szavazók:...

Jobboldaliak, Fidesz szavazók: nektek is van olyan balos ismerősötök, aki már konkrétan mentális beteg lett "Orbán miatt"?

Figyelt kérdés

Mit lehet értük tenni?


Van több olyan ismerősöm, akik 2010 óta írogatják, hogy "Orbán hamarosan bukni fog!", meg a többi hasonló dumát.


Látom rajtuk, hogy szellemileg egyre jobban leépülnek, ketten konkrétan alkoholisták lettek.


Hogyan lehetne rajtuk segíteni valahogyan? Valahogy hiába élnek egyre jobban 2010 óta, mégis rájuk omlik ez az állapot. Már minden poszt alatt Orbán ellenes kommentet hagynak. Olyannál is, ami mondjuk csak azt írja, hogy holnap esni fog, vagy mondjuk, hogy kidőlt egy fa az egyik úton.


Mit tegyek értük, hogy ne a diliházban végezzék? 😕



2022. ápr. 18. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%

Igen, volt osztálytárs. Én annyira nem kedvelem, mert mindig bántott, így max röhögök miket rak ki facebookra.


Esetleg próbálj velük vitázni, ha lehet? Hátha rájönnek mégse olyan szar hogy eret kell vágni.

2022. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%

Az én környezetemben egy valaki öngyilkos is lett az "orbáni rezsim" miatt, ketten idegösszeroppanást kaptak, amikor kijöttek az első részeredmények.

Ötletem sincs, hogyan lehetne kezelni ezt a helyzetet.

2022. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk vígasztalhatnád őket azzal, hogy ők is ugyanolyan értékes emberek és a nemzet részei, mint bárki más, függetlenül attól, hogy az Orbán Viktor mit mond.
2022. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Aki ennyire megbolondul, az nem a politika miatt van nagyrészt szerintem. Persze lehet benne része annak is, de ennyire elképzelhetetlennek tartom, hogy amuatt menjen tönkre egy ember.
2022. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
2022. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
#5 Ezen a csávón nagyon látszódik, hogy még nem sikerült a középiskolát se feldolgoznia. Tökéletes káder alapanyag a gyerek. :D
2022. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Abszolút lehet, Orbánék kiüldözik sok ember szerelmét, párját külföldre. Még több szingli lesz, az tuti. Hogy vállaljon az ember családot, ha élete szerelme külföldre költözik a kormány miatt.
2022. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként itt az embereket már nem konkrétan maga Orbán keseríti el ennyire, hanem a nép. Képzeld el, hogy teljes bizonyosságot nyer az, hogy az amiben hittél, az amit képviselsz ebben az országban üldözendő, nevetség tárgya, és kövekre vetett vetőmag. Nem Orbán Viktor és a Fidesz a legszomorúbb, hanem az, hogy továbbra is ekkora támogatottságot élveznek, hogy a társadalom ilyen fokig legitimálja őket. Az ő értékeik ebben az országban sohasem válhatnak értékké (és ebbe most rengeteg minden beleszámít, hiszen liberálisoktól kezdve, zöldeken át, szociáldemokratákig nagyon sokféle ember szavazott az ellenzékre.)
2022. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
7: Hát aki itt hagyja a "szerelmét", az annyit is ér.
2022. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Van egy gyerekkori ismerősöm, akivel korábban sosem politizáltunk, viszont amikor 2004-2005 táján szóba hoztam a Fideszt, szinte röhögőgörcsöt kapott (ő az apja nyomdokain haladva igaz ős-MSZP-s volt akkor). Kb. 3 éve találkoztunk újra és én megkérdeztem, hogy most kiket röhögsz ki (látván a Fidesz sikersorozatát és az MSZP haldoklását). Azt mondta, ő már rég nem foglalkozik a politikával (az ezotériában nyomul jelenleg). (Végül is érthető...) :)
2022. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!