Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak, összefogás...

A baloldaliak, összefogás pártiak inkább Ukrajna, Zeleniszkij mellett allnak a jobboldaliak, a Fideszesek pedig inkább Putyin mellett?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nagy vonalakban igen.

Pontosabban mondva, a fideszesek szerint megérdemli Ukrajna, amit most kap. Persze a lakosságot sajnálják valahol, de annyira azért nem.

2022. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem feltétlenül. Kezdve ott hogy már gyakorlatilag nincs bal- és jobboldal az országban, csupán melyikre melyiket mondják.
2022. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben meg mindenki a magyar érdek mellett állna, ami egy független -lehetőleg EU és NATO tag- Ukrajna lenne, föl nem tudom fogni, hogy az elvileg nemezti oldal, hogy képes Magyarország érdeke ellen dolgozni!
2022. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Nagyjából, bár a fideszesek nem mind. A balosokat nem érdekli, hogy az ukránok elnyomnak mindenki mást, köztük a magyarokat, vagy ölik a hadifoglyokat, saját civiljeiket, a történelmi igazság sem érdekli őket, csak a saját ki életük, megfelelés a külföldnek. A jobbosok inkább igazságosságban és magyarságban gondolkodnak.
2022. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a magyarság érdeke? Orosz megszállás a szomszédban, pardon különleges hadművelet? Ez a jobbosok szerint Magyarország érdeke?
2022. ápr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Én már sok hozzászólást olvastam, és való életben is hallottam már, diplomás embereket, hogy Ukrajna megérdemli. Sőt a civileket is szidták minek ezt az embert választották meg. Meg a civilekre is úgy tették jól teszik gyilkolják őket, mert hát fegyvereket osztottak ki nekik, molotov koktél készítettek. Meg miért harcolnak, megérdemlik rég fel kellett volna adniuk.

Nem tudom 1956-osokat köpik szembe, akkor is fel kellett volna adnunk, meg mi is húzogatták a medve bajszát a pesti forradalmárok.


Szégyenlem magamat, ilyenkor amúgy jobboldali konzervatív vagyok, keresztény, így én elítélem putyint , a háborúját. Ukrajna a védtelen ország pártján vagyok.

2022. ápr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!