Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyhogy ismét nyugdíjemelés...

Hogyhogy ismét nyugdíjemelés várható?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, azt hittem, hogyha a Fidesz nyer, akkor elkezdi visszavenni azokat a kedvezményeket amiket adott, illetve jönnek a megszorítások. Meglepődtem az újabb nyugdíjemelésen és azon is, hogy marad az árstop.

Én a Fidesz ellen voltam, de akkor ezek szerint nem is olyan rosszak??



2022. ápr. 28. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

A háború miatt növekedett az infláció és a nyugdíjemelés kevesebbet ért.


Hamarosan megszűnik a hatósági ár a csirkefarháton, legyen miből megvenni

2022. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönet a nyugdíjasok szavazataiért. Meg akkora áremelések lesznek, hogy hamar eltűnik az emelés. Ráadásul egy átlagos 80-120 ezer közötti kisnyugdíj emelkedik majd egy tízessel, ami kb. semmi lesz, amikor majd nem fogják vissza a farhát-árakat.
2022. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazságtalanul kevés a nyugdíj sajnos.
2022. ápr. 28. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem nyugdíjasként is örülök annak, hogy emelnek a nyugdíjakon, - aki irigykedik, legyen olyan kedves utánajárni annak, hogy mikből kénytelenek emberek "megélni"!
2022. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szolgálati idő és keresetarányos a nyugdíj. Nyilván egy szalagmunkásnak kevés a nyugdíja, meg annak az egyéni vállalkozónak, aki magát minimálbérre jelentette be.

Amúgy 3,9%-ot kapnak pluszban, az 1-6 hónapot egy összegben, 7. hónaptól emelt összegűt.

2022. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
#4, nem az emeléssel van baj, hanem hogy az emelést nettó szavazatvásárlásra használják.
2022. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Szavazatvásárlás? Legközelebb 2004-ben lesz EU parlamenti választás.
2022. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
*2024-ben
2022. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%

4.


Sokszor a fizetés is alig-alig múlja felül a középnyugdíjakat, amiért viszont bent kell rohadni valahol, értelmetlen munkát végezve, közben azt hallgatva, ahogy károg a nyugdíjas, pofánröhög a koldus és roma, illetve egy idő után a legtöbb munkakör úgyis felszámolásra kerül.

2022. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!