Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy MZP tombolásba kezdett a Hódmezővásárhelyi polgármesterségen és kidobta az alpolgármesterét?

Figyelt kérdés

MZP le akarta váltani az MSZP-s alpolgármestert,de ez nem sikerült,ezért csak úgy kidobta.


[link]



A helyiek felháborodtak a történteken,senki nem érti mi történt, MZP mitől kattant be és vált a demokrácia ellenségévé.


[link]


Mi a véleményetek?



2022. ápr. 28. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Én mindig mondtam, hogy az a hapsi nem százas. Hiába adja elő magát tisztességes, becsületes, önkritikus politikusként, valójában egy nárcisztikus pszichopata, aki most be van kattanva a veresége miatt. Lesznek még róla szép hírek...
2022. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem sem volt szimpatikus, és eléggé sötéten kezdtem látni a jövőt tavaly októberben, amikor ő győzött. A mai napig az a sejtésem, hogy MZP fideszesek szavazataival győzte le Dobrev Klárát, mert a fideszes agytröszt alaposan elemezhette a helyzetet, és valószínűleg arra a következtetésre jutott, hogy MZP lenne a könnyebb ellenfél.
2022. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy mandinert nem enged a lakájmédia-blokkolóm.
2022. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

"Cseri Tamás (Fidesz-KDNP) jelezte, a város vezetőinek „egymás közti leszámolásában” nem akarnak részt venni, ezért a Fidesz-KDNP képviselői kivonultak a napirend tárgyalásáról,"


Még érzékük sem volt a szórakoztatáshoz. Igazán gondolhattak volna ránk. Felvehetták volna és feldobhatták volna a netre, hogy nyalakodhassunk

2022. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

A Dobrev-Gyurcsány párost baloldalon is sokan elvetik.

Karigeri lemondott MZP javára. Persze ő szuperpasszív nyelvtudásával nem tudom, milyen minelnök lett volna.

-Gyerekkori diszlexia -lehet, hogy ezért nem tudta megszerezni a jogsit. (Biciklivel is forgalommal szemben indult.) Talán hangoskönyvből tanult...?

2022. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Most Donáth Anna az új üdvöske
2022. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kis Andreát nem ismeritek személyesen. Kevés annál undorítóbb és visszataszítóbb ember létezik mint ő és ezt sajnos úgy kell mondanom, hogy személyesen nekem igazából semmilyen kárt nem okozott. Egyszerűen csak van emberismeretem. Bárkinek ajánlom, hogy próbáljon meg egyszer tartósan együtt dolgozni vele és próbálja megismerni. Hihetetlen mennyire egy rosszindulatú, gonosz, számító, kétszínű ember. Egyszerűen az emberiség bűne, hogy ilyen embert hordhat a hátán a földgolyó.
2022. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!