Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oroszpárti magyar hazafiak...

Az oroszpárti magyar hazafiak nem gondolják, hogy ezzel ártanak a kárpátaljai magyaroknak?

Figyelt kérdés
A románok megint sokkal okosabbak nálunk, csak mi vagyunk megint ilyen hülyék, hogy a vesztes oldalra állunk. Lehet itthon hőzöngeni, csak ennek a kárpátaljaiak fogják meginni a levét. Itt lett volna a lehetőség javítani a magyar-ukrán kapcsolatokon, ehelyett mi a mellünket verjük. Lehet ezt is, csak nem célravezető.

2022. ápr. 30. 18:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
83%
#20 ki mondta hogy fideszes vagyok? Csak leírtam a véleményem elsősorban Magyarországgal mi lesz az izgat mert jólétre nincs pénz Ukrajnára meg példátlan mennyiségű ha ennyi pénz megy Ukrajnába akkor miért nincs már jólét? Elsőnek otthon tegyünk rendet.
2022. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
#20 mégis mit akarna putyin székelyföldön? meg akkor Magyarország is menne a háborúba automatice mert NATO tagok vagyunk. De nyomod az uszító szöveget aminek alapja sincs. Meg az már a harmadik vh lenne szóval mindenkinek vége ennyit erről.
2022. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
#22 "meg akkor Magyarország is menne a háborúba automatice" - az biztos, csak az kezd egyre kérdésesebbé válni, hogy melyik oldalon!
2022. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
76%
#23 szóval egyetértesz azzal hogy putyin semmit nem akar székelyföldön köszi! A NATO oldalán mivel NATO tagok vagyunk erre nem volt nehéz rájönni.
2022. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
#22: Akkor a Fidesz miért kampányolt azzal, hogy ha MZP nyer, akkor Oroszország megtámad minket, NATO-tagként? Románia tervez fegyvereket küldeni Ukrajnába. Ha igaz amivel kampányoltak, akkor simán előfordulhat, hogy Székelyföldet megtámadják.
2022. máj. 1. 17:57
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

#24-es, én erre befizetnék (de ne érjük meg). A mai magyar politikai "elit" úgyis kitalálná, milyen ürüggyel maradjon ki a dologból és támogassa rubellel az agresszort.


Amúgy a Székelyföldet is nagy kezdőbetűvel írjuk, nemcsak Magyarországot. Szólok.

2022. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
#25 Na ezt jól megmondtad, kérdező! Igazad van!
2022. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
93%

Facebookon nézd meg a hozzászólásokat, a legtöbb ember a tömegsírokra is röhögő fejet tett, meg aláírták sokan megérdemelték stb.

Ma kiderült, nem tudom velünk csinálnák ezt az oroszok, akkor is támogatnák ennyire. Több értelmiségi írja ezt megérdemlik az ukránok, nácik, minek védekeznek.

2022. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
A "tömegsírokra" én is röhögő fejet tennék, ha nem kerülném facebookon a politikai véleménynyilvánítást. Mégpedig azért, mert vicces (de egyben szomorú is), hogy még mindig beveszi valaki az amerikai propagandát.
2022. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
95%

#28

Az a baj, ezen már nincs mit csodálkozni... Azon, egyesek milyen szintre süllyednek le.

2022. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!