Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktoron kívül van...

Orbán Viktoron kívül van olyan képviselő, aki 1990 óta folyamatosan bent van az Országgyűlésben?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam rajta és szerintem nincs ilyen rajta kívül. Talán valami ősfityiszes haverja, de még azok többsége is vagy kiesett már egyszer vagy EU parlamentezett pár évet. Rajta kívül van még ilyen régi képviselő?


Ő lenne a korelnök ilyen téren? Ez rekord volna? (A 32 év?)



#Orbán Viktor #főnagymester #32 éve a Parlamentben? #Hajrá Óbán, Fúj Óbán! #Tetszettek volna forradalmat csinálni #Korelnök és legrégebbi képviselő
2022. máj. 1. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr édesapánk van jelen legrégebb óta a demokrácia szent templomában.
2022. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
2022. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Egy jó pár fidkány lopja a napot (és a pénzünket) 32 éve a parlamentben!

Kósa, Lezsák, meg a franc tudja melyikek még.

2022. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2.


Wow, nem gondoltam, hogy még négyen vannak. Kövérre mondjuk gondolhattam volna. És mind a 4 Fityiszes. Komoly.

2022. máj. 1. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!