Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha népszavazás lenne az orosz...

Ha népszavazás lenne az orosz gáz és kőolajcsapok elzárásáról hogy szavaznál?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 17:26
A kérdező szavazást indított:
Zárjuk el a csapokat.
Ne zárjuk el a csapokat.
Nem szavaznék..
43 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Szovjet édestestvéreinket mindenben támogatnunk kell, mert értünk is harcolnak.
2022. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Én azt mondom, hogy 12 év alatt bőven lett volna ideje egy zöld átállásra a FIDESZ-nek...


Igérte, hogy támogatni fogja a kis és közepes birtokokat, helyette nagybirtoki rendszert hozta létre pl Kishantos biogazdaság beszántásával...


Akkor le lehetett volna szigetelni a házakat és panelokat, meg nap és szélenergia, plusz geotermikus energiával, meg föld hőjével is lehetett volna fűteni, meg hőszivattyúkkal, és ezzel energia hatékonnyá tenni lehetett volna tenni a háztartásokat... helyette lett rezsi csökkentés...


Talán Sólyom Lászlót ezért nem választották meg újabb 5 évre, mert kapásból sok mindent vissza dobott volna....

2022. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

2

Költözz vissza mamádlakta Bivalyosra,pottyantósra,az az igazi zöldség,rőzsecsökkentés vályogházban.

2022. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A jelen körülmények és feltételek között nemmel.

Ha úgy lenne, hogy lenne benne átmeneti időszak, és találnánk országot, ahonnét nem sokkal drágább venni ezeket, akkor igennel

2022. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
2026-tól úgy is leválunk róla.
2022. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5

szó se lesz róla

88-ban szörnyülködtem a haver gázcsonkján,

hozzám most is tűzifa jön

2022. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Doktor Viktor Mihály már megszavazta helyettem. 2027-től kezdve nem lesz orosz gáz és olaj.

[link]

2022. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy attól, hogy én máshonnan veszek drágább gázt, Putyin zokogva rogyna térdre.
2022. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A gázból és a kőoaljból él oroszország :D
2022. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szavanék, mert nem is értem a kérdést. A csapok elázárása: mikor? mindenkinek? milyen feltételekkel?


Azt az orosz háborútól függetlenül is támogatnám, hogy amint lehet, álljunk át megújuló technológiákra, azokat fejlesszük + legyünk energiatakarékosak.

De azt háború ellenére sem támogatom, hogy egyik pillanatról a másikra, meggondolatlanul és teljesen zárjuk el a csapokat.

2022. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!