Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nemzeti radikálisok! Én...

Nemzeti radikálisok! Én zsidónak számítok a szemetekben?

Figyelt kérdés

Dédnagyszülői szinten van bennem zsidó vér. Adott dédnagyszülőm már nem volt zsidó vallású, de származása miatt zsidónak számított a második világháborúban.


Én magam semmit nem tudok a zsidó hagyományokról és vallásról, keresztény magyarnak neveltek. Elvileg egy kicsit látszik is rajtam, de ezt mindenki utólag mondta, aki megtudta, előre nem mondta volna meg még senki.


2022. máj. 3. 19:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sadap, tesó vagy.Dumáljmég,fuccshaverség.
2022. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, azért ha komolyan felvetődik benned ez, akkor lehetséges, hogy az vagy. Különben fel sem vetődne. Mintha a zsidók bevédése is benne lenne ebben. A zsidó kultúráról nem kell tudnod semmit, ez egy nép, egy mentalitás, ha akarsz, sem tudsz megszabadulni tőle. Szóval valószínűleg az vagy. Ez egy nagyon erős identitás.

Sajnos ki lehet mondani, hogy a legtöbb ember egy zsidó dédszülővel is általában zsidó identitású.

2022. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#12 Mi az a zsidó mentalitás?
2022. máj. 3. 22:37
 14/20 anonim ***** válasza:
49%
13, nem pc ezt részletezni. Megvan az irodalma. Pl. sovinizmus (sokak szerint inkább nácizmus), vagy pl. gyakorlatilag nincs bennük önkritika (ami ugye a nárcizmusra is hasonlít), végtelen beképzeltség, magas verbális intelligencia, mások feletti irányítási vágy, mozgalmak vezetése szerencsétlen gojok élőhelyén, anyagiasság, szélsőséges önzés, és sok minden. Ezekből egyenesen következik, hogy antiszemitizmusra szinte képtelenek.
2022. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14 Küldj már ezzel foglalkozó irodalmat. :D
2022. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
"mozgalmak vezetése szerencsétlen gojok élőhelyén" - Ez mit takar?
2022. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
44%

16, a legtöbb progresszív mozgalmat ők vezetik, nagyon szeretik ezeket az eszméket, és nem érdekli őket, hogy más népekre kényszerítik őket. Pl. jellemző, hogy a saját országukat magas falakkal védik, míg a fehér országokban nagyon erősen lobbiznak a bevándorlás, elfogadás, multikulti, nemzethalál, keveredés, illegális bevándorlás mellett. Kommunizmus, kultúrmarxizmus, gender, blm, férfiellenesség, minden ilyesmit szeretnek. Nem túl szimpatikus, mikor az illegális bevándorlás mellett kampányol valaki, miután befogadták egy országban, de őket ez nem zavarja.

Pl. az anthologia antijudaicában rengeteg vélemény van róluk sok 100 évre visszamenőleg. Már Luther is írt róluk egy könyvet a zs...k és hazugságaik címmel. De már több 1000 éve is írtak róluk.

2022. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#17 De annak idején a fasizmus és a nácizmus is egy progresszív ideológia volt, ami szembement a korabeli status quoval és a konzervatív értékrenddel.
2022. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

A leírás alapján szerencsére nem ismertem magamra. Pontosabban hogy nárcisztikus vagyok-e, azt nem az én tisztem megítélni, a környezetem tudná megmondani. De a többi egészen biztos, hogy nem illik rám.


Társadalommérnökösködési szándékaim nincsenek. Eleve konzervatív, kereszténydemokrata nézetűnek tartom magam.


Ez az eredeti kérdéstől független, de miért furcsa, ha zsidó (nem én, hanem "tényleges" zsidó) nem képes antiszemitizmusra? Egy magyar nemzeti radikális se képes magyargyűlöletre, és nem is elvárás, hogy képesek legyenek. Sőt, magyarságkritikára se.

2022. máj. 4. 09:50
 20/20 anonim ***** válasza:
De, egy nemzeti radikális is könnyedén képes magyarságkritikára, az ország fele pedig gyűlöli a saját népét. Egy zsidónál ilyen nincs, sőt a legszörnyűbb tettekkel is egyetértenek sokszor, csak mert ők teszik. Anno pl. megvédtek egy kommunista tömeggyilkost is, csak mert zsidó volt. A zsidóság tettei, tulajdonságai miatt elvileg nagyon sokan lehetnének antiszemiták, de ez nagyon ritka. Ők a kivételek, a jó emberek, akik elítélik pl. a palesztinok üldözését.
2022. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!