Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fáj az sokaknak, hogy a...

Miért fáj az sokaknak, hogy a szuverén Ukrajna, az ukrán nép nem akar az orosz érdekszférában élni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 00:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
A magyar nép Stockholm-szindrómában szenved.
2022. máj. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem az a bajuk, hogy nem akarnak orosz érdekeket kiszolgálni, hanem hogy amerikai érdekeket akarnak, és az köztudott, hogy Amerika a megtestesült patás ördög.
2022. máj. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 XX.XX ***** válasza:
60%
élhet ott ahol akar, csak előtte az oroszok visszaveszik a többségében orosz lakta területeket tőlük
2022. máj. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%

Ukrajna SZUVEREN ORSZAG. A fidesztol eddig azt hallottam '' nem pofazunk bele masok belugyebe'' Putyin belepofazik csak nem szavakkal mint Soros hanem tankokkal. Es sok a fideszes szembekopi magat es drukkol Putyinnak. Grat. Igy tovabb.


Kovetkezo lepes 56 elarulasa?

2022. máj. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

2es.


Amerika demokracia az emberek jol elnek. Oroszorszag nem demokracia ahol ujsagirok csak ugy hirtelen eltunnek vagy bortonbe mennek.

2022. máj. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

3as.


Akkor Trianonnal semmi bajod ugye? Vagy megis? Ott is voltak nem magyar lakta teruletek tobbsegeben megis faj trianon. De bammeg azt meg helyesled ha Putyin mas orszag teruletet veszi el.... Lol

2022. máj. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

#5, lehet, hogy nem sikerült megértened, de nem a saját véleményemet írtam le, hanem a kérdésben feltett emberfajták érvelését.

Bár a százalékból úgy látom, hogy másnak sem ment át az üzenet...


A minap olvastam egy csőfideszes (értsd: amit a fidesz csinál, az csak jó lehet, amit a „moslék”, az csak rossz) megosztását, mely szerint nem az oroszoknak kellene kivonulniuk Ukrajnából, hanem Amerikának kellene kivonulnia Európából, akkor lenne béke. Ez szerintem tökéletesen tükrözi az oroszbarát lelkületű emberek élethez való viszonyulását.


A másik érdekes dolog, hogy az orosz agressziót az iskolai bullyinggal teszik párhuzamba. Sajnos nekem bőven kijutott belőle, úgyhogy tudom, hogy milyen az, mégis amikor visszaütöttem a bántalmazások miatt, én lettem a kezelhetetlen problémás gyerek, akit el kellene távolítani az iskolából (mindezt úgy, hogy egyébként jó tanuló voltam, versenyekre/szakkörökre jártam, az órákon soha nem volt velem probléma), és senkinek nem fordult meg a fejében, hogy jogosan vágtam vissza. Pedig én nem öltem meg sokezernyi embert.

2022. máj. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

7es elnezest kerek akkor.


56os hoseink forognak sirjukba hogy hogy benyalnak a fideszesek a ruszkiknak. vagy Pesti Laci mit szol ehhez aki atelt ezt azt?

2022. máj. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a Fideszesek se akarnak orosz csapatokat ez csak provokáció NATO tagok vagyunk régóta. Nem lesznek orosz csapatok. A legtöbb ember csak magyar katonákat csapatokat akar látni Magyarország területén de most vészhelyzetben elfogadták hogy jövetnek a nato csapatok ami érthető.
2022. máj. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Sokakat az bosszantott fel hogy az Ukrán Magyar kapcsolatok nem megfelelőek az Ukrán kormány basztatott minket sok mindenért kijelentettük hogy kimaradunk a konfliktusból és ne számítsanak fegyverre meg arra hogy áthaladhatnak a fegyverek Magyarország területén. Annyi kellett volna hogy megértik a magyar álláspontot semmi több. A kárpátaljai magyarok helyzete is közrejátszott. A lényeg ha pl a Lengyeleket érte volna támadás akkor más lett volna a közvélemény.
2022. máj. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!