Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szijjátto: Elítéljük, hogy...

Szijjátto: Elítéljük, hogy Oroszország megtámadta Ukrajnát és kiállunk Ukrajna SZUVERENITÁSA mellett. Mit szólnak az ukrán gyűlölő Putyin drukkerek?

Figyelt kérdés

En az ukranoknak drukkokok Trianon utan tudjuk milyen ha teruleteket vesztunk



Es



1956ban milyen amikor az oroszok elnyomnak minket, noket eroszakolnak stb...



Putyin egy hatart atlepett.


Viszont Szijjarto mast mondd mint a fidesz szavazo aki Putyin hatsojat nyalja.



2022. ápr. 29. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

"En az ukranoknak drukkokok Trianon utan tudjuk milyen ha teruleteket vesztunk"

Ukrajna nem vesztett területeket, hivatalosan még a Krím-félsziget is Ukrajnához tartozik, ellenben Trianonnal, ahol szerződéssel, hivatalosan csatoltak magyar területeket más országokhoz.

2022. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Akkor ön egy hazaáruló,nemkedves kérdező.
2022. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Kakadu csak hűen követi a gazdija narratíváját.

"ne arra figyeljetek, amit mondok..."


Nemrég készült Törökország ellen egy közös állásfoglalás (még csak következménye se lett volna), ugyanis rendes eljárás nélkül életfogytiglanra ítéltek egy emberjogi aktivistát. Amit persze jó magyar szokás szerint megvétóztuk.

Szijjártó szerint persze teljesen rendben van.

[link]

2022. ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Hogy kussolnak most a fideszesek!
2022. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2es.


Miert is? Minden normalis joerzesu ember Ukrajnanak drukkol az egesz Euban a v4ek is. Ilyenkor hol a szuverenitas hogy nem szolunk bele mas orszag belugyebe? Putyin tankokkal rohanja le Ukrajnat.



En vagyok hazaarulo mert Putyinellenes vagyok? Az oroszok levertek 56ot, 40 evig elnyomtak minket meg jo ha ovatos vagyok.

2022. ápr. 30. 00:06
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
A mihazánkos idióták hörögnek itt folyamatosan az ukránok ellen.
2022. ápr. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

#6


Hogy lehet valaki ennyire szűk látókörű?!

Ha valaki "egyik vagy másik oldalra áll", akkor biztos, hogy egy párthoz köthető a véleménye?

Képzeld el, léteznek olyanok, akiknek vannak saját gondolataik, mivel megnézik mind a két oldalt és az egész világpolitikai helyzetet, majd rájönnek az igazságra.


Ha egész nap csak a híradót nézed, akkor konkrétan egy adott véleményed lesz az egészről és ennyi. Ez a lényege minden médiumnak.


Mögé kellene látni a dolgoknak... Magyarország egy semmi a történetben, de még Zeli is csak egy báb, amit Washingonból rángatnak!

2022. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
#7 Ezek szerint te ellenzéki vagy?
2022. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

#8

Ezek szerint neked káposztalé van az agyad helyett?!

Nem érted, amit olvasol?

2022. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
#9 Értettem amit írtál, csak kérdeztem valamit, nem tudom miért kell ilyen defenzívnek lenni, mivel sértettelek meg?
2022. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!