Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 1956os hőseink forognak a...

1956os hőseink forognak a sírjukban, hogy mennyi magyar hódol be az oroszoknak és Putyinnak?

Figyelt kérdés

Ég a pofám hogy egyesek már 56 szellemét is elárulják csak azért hogy az oroszokat jo szinben tüntessék fel.


Pl Nagyapám harcolt a forradlomban úgy utálta az oroszokat mint a rossebb.



2022. máj. 4. 18:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
1%
Bocs már de azok nem hősök voltak hanem államellenes hazaárulók.
2022. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

1es.


Eddig Orbantol es a fideszesektol ugy tudtam hogy 56os hosok. Unnepunk is van.


Es csak azert hogy mosdassuk az oroszokat letagadjatok 56ot?xd


Identitaszavar van jobboldalon.

2022. máj. 4. 18:29
 3/33 anonim ***** válasza:
29%

Azért is forognak a sírjukba mert a nagy ukrán imádó balosok elfelejtik a világháború idején a 2. Ukrán Frontot és az akkor történt bestiális kegyetlenségeket amit főleg ukrán katonák követtek el magyarokon.

De ha a ruszkikat gyűlölni kell 56' ért akkor az osztrákokat is gyűlölni kell a Habsburg elnyomásért, a németeket a náci megszállásért stb stb, lehet utálni mindenkit.

2022. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
47%
56-os hőseink szerintem azért forognak hogy mennyi posztkommunista libbant van továbbra is a fővárosban.Akik simán belerángatnák az országot a háborúba egy drogos színész rezsimje miatt.🤷
2022. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

3as.


Szegyen amit csinaltok ahogyanmentegetitek az oroszokat. Atya eg. Az ukranokra ne kendd az orosz bunoket.


Nagyapaink most szegyelnenek minket.

2022. máj. 4. 18:38
 6/33 A kérdező kommentje:

4es.


Putyin miatt emberek ezrei halnak meg, ukran gyerekek nok stb...


Ennyi orosz imadot



Ti 56ot is elarulnatok csak azert hogy az oroszokat mosdassatok.

2022. máj. 4. 18:39
 7/33 anonim ***** válasza:
77%

Hol mentegetem az oroszokat? Mondtam egy szóval is hogy ártatlanok? Arról beszélek hogy történelmi alapon az ukránokat és sok más népet is bőven lehetne utalni, ami ugyanúgy hülyeség, mint az orosz utálat.

Mélyen megvetem mindkét nyomorult orosz nyaló vagy ukrán nyaló szektát, ennél sötétebb butább emberek alig vannak. A pártközpontban kiadták nekik a parancsot, aztán most gyűlölködik meg köpdös a sok birka.

2022. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
33%
Pont az ukránok ellen harcoltak 56-ban,az én rokonom is harcolt ellenük Pesten.
2022. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

8as.


Tortenelemhamisitast csinalsz.


Orosz elnyomas volt! Ez a Putyin propaganda hogy rafogni az ukranokra mikozben a Szovjetuniot Oroszorszag iranyitotta.


De legyen igazad. Voltak ukranok is DE OROSZOK IS!

2022. máj. 4. 18:48
 10/33 A kérdező kommentje:

8as.


Amig nem jott ez a Putyini imadat addig EGYETERTES VOLT hogy a ruszkik voltak itt 40 evi, 56ot az oroszok vertek le.


Most ez megvaltozott, az ukranokra kenjuk.


Orban evtizedekig az OROSZ ELNYOMASROL BESZELT nem pedig ukranokrol.

2022. máj. 4. 18:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!