Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatal fideszesek, örültök ha...

Fiatal fideszesek, örültök ha bevezetik az általános hadkötelezettséget?

Figyelt kérdés

Ez lehet a legújabb nemzeti konzultáció témája:


[link]



2022. máj. 4. 23:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Simán, a miniszterelnök úr úgyis elintézi, hogy csak a balosokat vigyék a frontra.
2022. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
Mi hazánkos vagyok,22 éves és örülök neki, legalább megtanulok lőni meg ilyesmi,a belpesti értelmiség is örülhetne,életképesebbek lesznek ők is.
2022. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#2: Köszönöm a választ, de most elsősorban fideszesek véleményére lennék kíváncsi.
2022. máj. 4. 23:14
 4/23 anonim ***** válasza:
65%

Nem lesz ilyen.

Rövden tömören megmondom neked, fiatal fideszsként, hogy nem lesz ilyen. Pártállástól függetlenül, senkit nem fognak besorozni.

2022. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#4: Remélem, hogy igazad lesz, ezt most őszintén mondom.
2022. máj. 4. 23:25
 6/23 árokpart ***** válasza:
85%
Nem írható ki róla sem Nemzeti Konzultáció, sem népszavazás és nem lesz újra békeidőben sorkötelezettség. A hadkötelezettséget meg nem kell bevezetni, mert jelenleg is van és sorkötelezettség is van háborús helyzetben. Ezzel Schmidt Mária semmi újat nem mondott. Azt nem értem, hogy aki ilyen magas kultúrális pozícióban van, mielőtt publikál valamit miért nem néz utána először az adott jogszabályoknak.
2022. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#6: A lányoknak egyelőre nincs hadkötelezettségük, de szerintem az általános sorkötelezettségre gondolhatott.
2022. máj. 4. 23:35
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

"Pártállástól függetlenül, senkit nem fognak besorozni."



Mért ne fognának?

2022. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%

#8


Mert szerinted kit fognak? Magyarország mélységesen elhatárolódik a szomszédos háborútól. Nem küldünk oda sem fegyvereket, sem katonákat, de azért itthon besoroznak fiaalokat, nem?

Kicsit gondolkozzatok már, sokszor a pániktól, a hisztériától és a kormány utálattól nem láttokaz orrotoknál tovább.

2022. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#9: Csak azt nem értem, hogy miért kell ilyen kijelentéseket tenni akkor? Az a baj, hogy már nem ez az első ilyen, hogy valamit bedobnak a köztudatba a semmiből, utána két nap múlva megszavazzák. De ne legyen így, nem akarom ezt csak azért, hogy essen a Fidesz támogatottsága pár százalékot.
2022. máj. 4. 23:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!