Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatal fideszesek, örültök ha...

Fiatal fideszesek, örültök ha bevezetik az általános hadkötelezettséget?

Figyelt kérdés

Ez lehet a legújabb nemzeti konzultáció témája:


[link]



2022. máj. 4. 23:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
37%
Megnézném az arcát a sok, életre is alkalmatlan, belpesti, büfészakos csávónak, mikor megkapják a behívójukat.😅
2022. máj. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem vezetnek be semmit. Ki terjeszt megint álhírt?
2022. máj. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. A fideszről sok rosszat el lehet mondani, de azt nem, hogy a közakarattal szemben politizálnának. Más kérdés, hogy nem ugyanaz a biztonsági helyzet, mint 20 éve, amikor nyugodtan meg lehetett szüntetni a sorkatonaságot. Nagyon nem ugyanaz.
2022. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A rabszolgatörvény is a közakarat ellenére volt, mégis meghozta a kormány. Én ezért nem vennék rá mérget, hogy nem vezeti be.
2022. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

#14


A rabszolgatörvány nem lett bevezetve!

2022. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok Fideszes de amint kötelező hadkötelezettséget vezetnek be instant megyek el ebből az országból. Mindenki más meg azt csinál amit akar.


És gyanítom hogy a fiatalok egy igen jelentős része is velem tartana.

2022. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

15-ös vagyok


Nem tudom, miért nem tetszett azon tényállításom, miszerint a túlóratörvény nem lett bevezetve. Nem lett bevezetve, és kész. Kunhali Ágnes, az ellenzék egyik nagy alakja is kijelenette, hogy sikerült megakadályozni, magyarul nem lépett érvénybe.

2022. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#16:

Én már csak 6 hónapot voltam sorkatona. Aki azt nem bírja ki srácok, az jobb is ha megy amerre lát. Ha másra nem is jó, de legalább fegyelmet tanul ott az ember.

2022. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#18: Fél év sem kevés idő egy ember életéből, ezalatt az idő alatt sokkal hasznosabb dolgokat is lehet tenni. Sorkatonaság nélkül is fegyelmezett vagyok, nem volt gond velem ilyen téren soha.
2022. máj. 5. 23:14
 20/23 anonim ***** válasza:

#16-os voltam és a #18-asnak írom


Tipikusan a típus vagy hogyha neked rossz volt akkor legyen másnak is rossz vagy a nagy megmondó "bölcs" ember...


Ennél idétlenebb magyarázatot meg még nem halottam. Én sorkatonaság nélkül is fegyelmezett vagyok nem kell hogy helyettem dönts erről.


Amúgy meg mérnök vagyok. Most akkor találd ki hogy melyik a fontosabb.


Itthon maradjak és dolgozzak/ide termeljem az adót/családot. Vagy mivel te gyengének tartasz mert nem vállalnám be a 6 hónap sorkatonaságot mennék Angliába és egy másik ország gazdaságát erősíteném. Így +1 diplomás nyelvet beszélő nagy tőkét előállító emberrel kevesebb lenne...


Magyarország szempontjából szerinted melyik lenne a jobb? Ennyire ne legyünk már kőagyúak könyörgöm...

2022. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!