Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lépjek be egy ifjúsági...

Hogyan lépjek be egy ifjúsági tagozatba?

Figyelt kérdés
A Societas közösségébe szeretnék belépni, de már nem tudom hol lehetne belépni, mivel nem nagyon vannak már a megyeszékhelyeken sem. Weboldaluk nincs, akkor hogyan lépjek be? Az MSZP oldalán sem találtam semmit.

2022. máj. 5. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Mit akarsz te ott?


Az MSZP már lassan megszünik,nincs jövője.

2022. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

#1

Helyette Ujhelyi féle Esély tömörülés lesz, az MSZP jogutódja.

2022. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
info@societas.hu
2022. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Viszont semmit nem találtam a belépésről.
2022. máj. 5. 16:37
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert már senki sem akar belépni.
2022. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Magyar szociáldemokrata vagyok. Az MSZP teljeskörű megreformálására van szükség! Az MSZP nem fog elbukni! Amíg van magyar szociáldemokrácia, és amíg olyan vezetősége van, mint Tóth Bertalan, Kunhalmi Ágnes, Ujhelyi, Hiller, Gurmai, stb addig élni fog. Csak radikális, ámde alapértékeket megtartó változás kell! Illetve nem szeretném Gyurcsány Ferenc "kék FIDESZ-ét" támogatni. Valódi szocdem vagyok, aki a megújulásban hisz, és nem szeretné teljes mértékben az "Új Magyarország" programot 100%-ban visszahozni.
2022. máj. 5. 16:46
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha te Tóth Bertalanban hiszel, akkor inkább menj orvoshoz. Több értelme lenne.
2022. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. Miért?
2022. máj. 5. 19:21
 9/12 A kérdező kommentje:
Tóth Bertalan igaz, hogy viszonylag szűkszavú, de egy igazi szociáldemokrata. Az hogy a párt mélyponton van, amiatt van, hogy eddig senki sem állt elő egy teljes reformtervvel. Ha nincs változás, akkor valóban csak múltja lesz az MSZP-nek, ha viszont a felső pártvezetés együtt kidolgoz egy reformcsomagot, akkor igenis van jövője a pártnak!
2022. máj. 5. 19:29
 10/12 A kérdező kommentje:
Az MSZP vezetősége képes együttműködni egymással, és a Párbeszédes társainkkal is!
2022. máj. 5. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!