Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted ki kell lépnie...

Szerinted ki kell lépnie Magyarországnak a WHO-ból?

Figyelt kérdés

[link]


Elkezdtek kidolgozni egy egyezményt, amit aláírva 2024-től bármilyen "világjárvány" esetén kötelesek az ország vezetői azt tenni, amit a WHO mond. Ha az első pillanattól azt mondja, hogy kötelező az oltás, akkor nincs kibúvó senkinek.



2022. máj. 5. 17:24
A kérdező szavazást indított:
Ki kell lépni
Maradni kell
31 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

Ki kell lépni egyértelmű.Nekem biztos nem mondják meg hogy oltassam e magam vagy sem:DDDDDDDD

Majd én eldöntöm mit akarok,nonszensz...

2022. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

Vajon ki fogja gyártani a kötelező oltást ?

Csak nem az USA ?

2022. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 hypno ***** válasza:
70%
Nem nagyon tudjátok hogy működik az ENSZ (és szervezetei) és a multilaterális szerződések, Ugye?
2022. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mondd el akkor, hogy működik.
2022. máj. 5. 17:53
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom, az egész a gyógyszerlobbi kezében van. Nem vagyok vírustagadó, az oltásokat is felvettem, de abszurd, hogy ezek a szervezetek szabják meg, ki oltakozzon, és mikor.
2022. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Én két pfizer oltást vettem fel, de ennél több nekem is sok lenne. Meg különben is ha túl sokszor oltakozunk egy adott időn belül, az immunrendszert vagy a szervezetet túlterheli és következményei lesznek.
2022. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kásler lángelméjét nézve aligha.
2022. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

"ha túl sokszor oltakozunk egy adott időn belül, az immunrendszert vagy a szervezetet túlterheli és következményei lesznek"

Szakértőnek tűnsz: mennyi időn belül szabad oltakozni melyik oltóanyaggal?

De ugye tudod, hogy az influenza elleni szezonális oltást már hány éve bevezették, és hányan adatják be maguknak minden egyes évben minden probléma nélkül? Miért ne lehetne, hogy ilyenné váljon a covid-vakcina is?

2022. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=0tJq8SDw07c

címe: "Az utca emberét kérdeztük a WHO antidemokratikus kezdeményezéséről"


3:05től kezdődik a kérdezés

25:48tól az összegzés, és pár érdekes infó


Itt is megemlítik, hogy a WHO egy nemzetközi magánszervezet, ami nem demokratikus. Olyan pénzügyi támogatóik vannak, mint Bill & Melinda Gates alapítvány.

2022. máj. 9. 22:57
 10/18 hypno ***** válasza:

Ja!!!!... hogy az utca - mindenhez is értő - embere megmondta és összegezték?


És ha a Bill & Melinda Gates alapítvány támogatja akkor az magánszervezet ami nem demokratikus? Logika kib.szta a biztosítékot szép szakállas szkeptikus barátunknál.

2022. máj. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!