Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Putyinpárti fideszesek, most...

Putyinpárti fideszesek, most szomorúak vagytok? Csalódtatok?

Figyelt kérdés

Sok pálfordulás után most újabb következett: a köztévé még nyomja az orosz propagandát, de szijjártó péter már elment Varsóba a Lengyelország és Svédország által szervezett, Ukrajna megsegítését célzó donorkonferenciára, és lavrov barátja barátság-érdemrendjével a birtokában, ilyeneket mondott a szájával:


„Teljesen egyértelműen meg tudjuk különböztetni, hogy ki az, aki támadó, és ki az, aki megtámadott. Elítéljük a katonai agressziót Oroszország részéről, és elítéljük az emberi jogok súlyos megsértését, továbbá sürgetjük az elkövetett háborús bűnök azonnali feltárását”


A konferencián a miniszter arról is beszélt, hogy Magyarország 37 millió euró értékben kínál segítséget Ukrajnának!


Közben, sok napos késéssel, de orbán viktor is elítélte az oroszország által elkövetett bucsai mészárlást.


Mit éreztek most, hogy a vezér és klientúrája újabb hátraarcot hajtott végre, elárulva a "barátait"?



2022. máj. 5. 21:29
A kérdező szavazást indított:
Nagyot csalódtam, elvszerű, egyenes, következetes pártnak ismertem a fideszt, nem köpönyegforgatóknak
A KISZ-es - liberális - konzervatív - illiberális, antiklerikális - kereszténydemokrata fordulatok után nem lep meg, simán követem az új irányt
Nem azt kell nézni, amit mondanak, hanem amit csinálnak (Orbán után szabadon). A kettő ellentétes szokott lenni.
Eleve nem mondták komolyan, a lengyeleknek próbálnak hízelegni, de egy szó sem igaz, az orosz-magyar barátság megbonthatatlan
Orbánnal egyszerre én is csalódtam Putyinban, mostantól meggyőződéses euroatlantista vagyok!
Nem tudom / nem érdekel / más, leírom kommentben
18 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem olvastam el, érdekes?
2022. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Az hogy Orbán Viktor egy judendzsipszi,hozza a formáját.
2022. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Orbán egy pávatáncos volt, és az is marad. Pontosan tudja, hogy mikor kinek, és mennyire kell benyalni.
2022. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Te nem vagy szomorú a zsinórban negyedik választási vereség után?
2022. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Putyin megengedte Orbánnak, hogy fikázzák egy kicsit, orbán meg továbbpasszolta szíjgyártónak.
2022. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

A fideszeseknek nem letező dolog a külpolitika.

Az már magas nekik.

El sem hinnék hogy a valósag hogy kint mindenhova nyalnak itthon meg az embereket becsapva álkeménykednek a honfitarsaikon.

Gyomorforgató undorító.

És az egész vilag latja csak a fidesz szavazók nem.

2022. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Hazudsz
2022. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7-es, akkor az Origó is hazudik: [link]


"Hangsúlyozta: "teljesen egyértelműen meg tudjuk különböztetni, hogy ki az, aki támadó és ki az, aki megtámadott". Elítéljük a katonai agressziót Oroszország részéről és elítéljük az emberi jogok súlyos megsértését, továbbá sürgetjük az elkövetett háborús bűnök azonnali feltárását - mondta."


Sorry, még a pártállami propaganda is lehozta...

2022. máj. 5. 22:01
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Mi ebben a meglepő? Eddig is ezt mondták. Ettől még Európának nem kell gazdasági öngyilkosságba menekülnie. A szankciókkal csak az Eu népét szivatják. Kína, India, Pakisztán örömmel megvásárolja, akár drágábban is az orosz energia és élelmiszertermékeket.


A fegyverszállítmányok elnyújtják a háborút, ami naponta követeli az áldozatokat. Egyetlen élet is túl drága! Igaz, vannak nyertesek is, akik hatalmasat kaszálnak az egészen...

2022. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Dzsonszi ***** válasza:
41%
Túl sok volt a cukor a kakóban kérdező, hogy így bepörögtél?
2022. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!