Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gratulalok. Megszavaztatok...

Gratulalok. Megszavaztatok egy Putyinpárti nyugatellenes Fideszt, aki abszolut antidemokratikus. Mi van ezzel az országgal?

Figyelt kérdés

Völner ügybe az ellenzek belebukott volna.


MZP 5 percet kap a kozmediaban? Ez a demokracia?


Az emberek tudataban voltak dolgokkal?



2022. ápr. 3. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Na nem gondoltam volna, hogy ennyire sima lesz. Mehetett volna a szavazatom a Mi Hazánkra. Azt hittem nem lesz 2/3
2022. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Magyar nép egy suta nép. Megérdemelte Trianont, szégyen hogy magyarnak születtem. Remélem ennek az országnak annyi, de előtte még kiszeretnék menni.
2022. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Alábecsülöd, hogy mennyire vagyunk hülyék!
2022. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Bocsánat, de 16,7%-os a feldolgozottság, miről beszéltek?
2022. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Összeboronáltátok a pár éve még nácinak titulált jobbikot a pár éve még kommunistának titulált mszp-vel, mégis mi a francot vártatok? egymást utáltátok legjobban, most meg eljátsszátok, hogy együtt tudtok működni.. :D vicc az egész


normális ellenzéket követelünk

2022. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4es


Akkora a fidesz elonye hogy.... :(

2022. ápr. 3. 21:10
 7/8 Dzsonszi ***** válasza:
27%
Összefognak a nácik a komcsikkal aztán lesnek, hogy a Fidesz lesöpri őket az asztalról
2022. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%

Szarházi Jakab Péter meg ez a balfasz MZP ennyit tudott tenni. Elhitették, hogy majd ők érnek el valamit, és semmi


szégyelljétek magatokat

2022. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!