Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok, ha ennyire segíteni...

Balosok, ha ennyire segíteni akartok Ukrajnán, akkor miért nem köttetitek ki a gázellátást a házatokból, tábortűz mellett süttök, főztök és a folyóban fürdötök? Minket, normális keresztény konzervatív embereket hagyjatok békén.

Figyelt kérdés

2022. máj. 6. 10:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
Visszakérdezek: az orosz földgáz barátai miért záratták le annak idején a dél-alföldi gázkutakat, miért nem szorgalmazták a bős-nagymarosi erőmű felépítését, miért nem engedélyezték még több szélerőmű létesítését és folytathatnám....
2022. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mivel én tanultam és keményen dolgozom, így nekem ez nem fog problémát okozni. Lehet neked is ezt kellett volna tenned. Vagy mégse olyan gazdagok a magyar emberek? Azt hittem itt átlagban mindenki nettó 500.000-t visz haza, amellett nem fog problémát okozni a drágább számla. :)
2022. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kerdezo te egy igazi agymosadek vagy😂

Verdki Vityára meg Putyinra!

2022. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

[link]



😂😂😂

2022. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!