Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez?

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

[link]


A Fideszhuszárok véleményére vagyok első sorban kíváncsi. Mit szóltok hogy már Svédek is agressziós fenyegetettség alatt vannak?


Aki bátorkodik beírni azt ez a csatlakozási szándékuk miatt van, az akkora piros X.-et kap, hogy csak. 1. Szuverén országok, azt tesznek amit akarnak, vagy csak Mo tehet azt amit ő akar, és ha másik tenne azt már a nemzethy narancs tábor már máskép látja?


2022. máj. 8. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Érdekhatalmi szférák érted... De hátha inverzben megérted.Ha Mexikó csatlakozna egy Oroszország álltal irányított hatalmi körbe akkor jogos lenne az amcsik esetleges barátságtalan megnyilvánulása?
2022. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Zsidók által birtokolt szélsőbaloldali ország. Ha nem lenne semmi háború, akkor is izomból menne az oroszozás, ahogy ment előtte is. Meg két oroszozás közben befér egy-két trumpozás is... Ha tudni akarod, miért csinálják, kérdezd meg a Wallenbergéket.
2022. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

09;17


Jajj, hagyjuk már ezt az antiszemita hozzáálást, nehogy azt hidd már hogy nincs valamiben igazuk. Te ezek szerint szemet húnysz a dolgoknak.

2022. máj. 8. 09:56
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 Orbán is zsidó, vagy az nem számít..? 🙄
2022. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

10:08


Hogy ki az és ki nem, nem tudom megállapítani, nekem ők is ugyan olyan nép mint bárki más, mivel az #1 itt hozta a formáját, azért szóltam

2022. máj. 8. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:
4! MinDenKIIIIIIIII ZSIDó!!!!!!!!!!!##!!!!!!!!!!!!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅
2022. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolj Kubára, mi volt, USA totál megbuggyant akkor.
2022. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

10;40


A haverjaid meg 1848.-ban és 1956-1990.-ig and so on 2000. 2008….

2022. máj. 8. 11:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Hajrá Orbán Viktor! Amit Ő mond, az az igazság! Éljen Orbán Viktor. Csakis Orbán Viktor menthet meg minket a pusztulástól. Orbán Viktor zászlaja alatt váljon eggyé minden ember! Orbán Viktor maga a dicsőség! Orbán Viktor maga a béke.
2022. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!