Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez igaz, hogy ebben az évben...

Ez igaz, hogy ebben az évben már nem lehet megtartani a Pride-ot?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy a gyermekvédelmi törvány nem engedélyezi a népszerűsítést és külföldi lapok szerint nem is fogják megtartani.

2022. máj. 8. 21:41
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Nem igaz
Nem tudni
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Olvasod... Akkor linkeld is, ha megkérhetlek! :)
2022. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy dolog, majd vonulnak más címszó alatt.
2022. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Jó lenne
2022. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
...de sokáig keresed a linket, kérdező! :)
2022. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Amúgy azt a narancshuszárok tudják, hogy a népszavazáson olyat szavaztak, amit a kormány már eldöntött? Megszavazza aztán utána minek kérdezi. Ez kb olyan hogy kilépnek az Euból aztán megkérdezi fél évre, hogy kiakartok lépni? Persze a vidéki nyugdíjasok és a szélsőjobbos agymosottak 5o+% összehozzák az értelmesek kárára. :



[link]

2022. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

#5: Igen, én "narancshuszár" vagyok és pontosan tudom, hogy már el lett fogadva a törvény. Csakhogy létezik véleménynyilvánító, megerősítő népszavazás is, amely pont a gyermekvédelmi törvény társadalmi megerősítését, alátámasztását szolgálja. (Budapesti aktív korú, jobbközép szavazó vagyok.)

"A magyar LMBTQI emberek 42 százaléka gondolt már az öngyilkosságra"

Érdekes, a Pride-on csupa boldog és büszke figurákat mutatnak az ellenzéki médiumok, most meg kiderül, hogy közel a felük ennyire labilis lelkületű? :)

2022. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 egyébként ezt se értem, hogy hogyan születnek ilyen kimutatások, hogy hány százalékuk gondolt öngyilkosságra. Megkérdezték mindet? Illetve ezt mondjuk Iránban megértem, de Európában, ahol már szinte menőség melegnek lenni?
2022. máj. 8. 23:01
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Bár igaz lenne...
2022. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

5-6-ra:

Én úgy tudom, hogy a népszavazás ötlete pont azért merült fel, mert az elfogadott törvény ellen Brüsszel erősen prüszkölt, és így akarta a kormány bizonyítani, hogy nálunk a lakosság döntő többsége az ominózus törvény mögött áll.

Az egy másik kérdés, hogy egy érvénytelen (alacsony részvételű), de azon belül eléggé egységes népszavazási eredmény mit bizonyít ill. kinek az igazát erősíti.

2022. máj. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem érdekel, hogy meg lehet-e tartani vagy sem, - speciel jobban örülnék annak, ha nem tartanának ilyen jellegű rendezvényeket, de az "erővel" akadályozásnak nem sok értelmét látom. Időt kell hagyni ennek is, - mint már oly sok mindennel meg tette az emberiség, - hogy "kikopjon a divatból", aztán majd lecserélődik valami másra, ami "menőbbnek" vélt.
2022. máj. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!