Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a hanyatló Franciaországból ide, Magyarországra menekülnek az emberek?

Figyelt kérdés

A Le Figaro lap szerint ezrével költöznek a francia emberek Magyarországra,mert itt rend van és fejlődés,ellentétben a hanyatló nyugatal.


[link]


Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr pedig minden igazi menekültet befogad akik a terrorban és nyomorban szenvedő nyugatról érkezik.


Mi a véleményetek?



2022. máj. 13. 16:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%

Ez kb az ottani szélsőjobb mondja?

[link]

2022. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%
Először be kellene fogadni azt a lassan 3000 ukrán-magyar kettős állampolgárságú romát, akik a prágai Főpályaudvaron vannak már hetek óta, és hihetetlen mocskot csinálnak. Mivel magyar állampolgárok (is), a csehek, köszönik, nem kérik őket. Pintér Sándort várja a feladat, a menekült kérdést megoldani.
2022. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekik lehetne adni valamelyik stadiont, legalább így lenne értelme valamelyiknek.
2022. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

A teljes cikket kellene látni lefordítva, nem csak kiragadott részleteket. Pl. hogy pontosan hányan jönnek, milyen korúak, stb.?


Nyugdíjasok eddig is jöttek más nyugati országokból is, mert itt sokkal többet ér a nyugdíjuk, vagyis nem a "fejlődés" miatt jönnek, hanem mert egy gyenge devizájú, szegényebb ország vagyunk, ezért külföldi nyugdíjból itt jóval több mindent meg tudnak venni, mint otthon tehetnék.

2022. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

14: vagyis az áramlás iránya úgy néz ki, hogy főleg idősebbek jönnek ide elkölteni a nyugdíjukat, a mi fiataljaink meg lelépnek nyugatra a magasabb fizetésért


Ez nem igazán jó vásár, mert fiatalok nélkül nincs jövője az országnak, demográfiai lecsúszás vár ránk.

2022. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%

“ Ez nem igazán jó vásár, mert fiatalok nélkül nincs jövője az országnak, demográfiai lecsúszás vár ránk.”


Majd a nemzethy fiatalok maradnak.

2022. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 franciasrac ***** válasza:
26%
Sziasztok, én pont ebben a helyzetben, francia vagyok de komolyan gondolok arra, hogy Magyarországra költözzek a következő években (csak arra várok, hogy 18 éves meg teljesen független legyek), kezdtem már magyarul tanulni tiszteletből egy jó 2 és fél éve is. Tényleg azt hiszem, hogy a "nyugat" hanyatlása most menthetetlen, átlépték az elfogadható határt. Én vidéki vagyok, 5 évesen költöztünk vissza (eretileg idevalósi a családom, a XVII. századi őseim alig 10 km-ről éltek innen) ide Parizsból (ott dolgoztak a szüleim egy jó évtizedig), és számos alkalommal ismételte apukám, hogy mennyire jó döntés volt vidékre visszamenni, mert egyre élhetetlenebbek a nagyvárosok. 12 évvel később teljesen igaza volt, én soha nem mennék vissza Párizsba. Piszkos, drága, szennyezett, szűk, bizonytalan, tömeges bevándorlás áldozata... És most egyre láthatóbb ez a jelenség a vidéken is. Azért durva döntés, de valószínűleg nem fogok itt hosszú ideig maradni. Sokak fejében pont mindennek ellentétét testesíti meg Magyarország. Azért egyáltalán nem lepődne meg, ha nem lennék egyedül, aki úgy hiszi.
2022. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

18:26


Azta…Kíváncsi leszek a nemzethy média mikor keres fel leadni egy jó kis riportot. A kommonizmusban is volt mikor visszaszökött valaki aztán elsírta itt hogy nyugat milyen “car”😂😂😂


Jó kis mese volt, csak sajnos sokan el is hiszik. :D

2022. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 franciasrac ***** válasza:
29%
18) Te biztos nem tudod érteni mert nálatok a Nyugatot mennyországnak ábrázolják... Eskü egyáltalán nem így van az igazi életben. A szüleim nem is annyit keresnek, hogy 4-en tisztességen éljünk. Ha nem lennék diák idén, és szükség lenne még rám vigyázni, ez nagyon nagyon durva lehetett volna. Tudom, hogy nem minden tökéletes Magyarországon sem, de pár év múlva képzett diplomás leszek, és Franciaország állapota még rosszabb lesz. Magyarországon egyszerűen találnék mesterséges intelligenciához kapcsolódó munkát és nem olyan probléma lesz, hogy felni kell éjjel kint menve.
2022. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%

18:39


Azta, te még viszed valamire. Ilyen kommentekkel még lehet Fidelitas vezető is leszel😄

2022. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!