Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek szerint miért...

Tisztelt Miszter Miniszter kérdése:

A fideszesek szerint miért balliberális mindenki, aki nem fideszes?

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Kb azért mint az általános iskolában az akit nem csíp az ember az b#zi. Nincs jelentése.
2022. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
A fideszesek szerint NEM balliberális mindenki, aki nem fideszes. De ez el lett magyarázva az alatt a kérdés alatt is, ahonnan idetévedtél. Neked is #1, de nem sikerült felfognod.
2022. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
A balliberálisok szerint meg miért mindenki fideszes?
2022. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Milyen kérdés? Mi ez a modor?
2022. máj. 14. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Én inkább az ellenkezőjét vettem észre: a balliberálisok szerint mindenki fideszes, aki nem balliberális. Mihazánkosként a saját bőrömön tapasztalom.
2022. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem mint fideszes ez nem így van kérdező.
2022. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A fideszesek szerint balliberális vagyok, a balliberálisok szerint fideszes vagyok. Valójában jobboldali liberális vagyok, ilyen párt viszont Magyarországon jelenleg nincs, így a Kétfarkú Kutyapártra szavazok jobb híján.
2022. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Én baloldali fasiszta vagyok jobboldali kommunista értékrendekkel.
2022. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert a kétbites szavazóiknak kétbitesen kell kommunikálniuk. Vagyunk mi, meg az ellenség, kész.


Az nem zavarja őket, hogy a politikai beállítottság nem egy bináris rendszer, hanem egy skála, sőt, többtengelyű spektrum (lásd, politikai iránytű).


Ahogy az sem, hogy sok ember nem előre választ, hogy én teszem azt jobb oldali akarok lenni, és akkor mindenben egyetértek velük, hanem fordítva. Előbb véleményt formál az adott témákról, amely vélemények alapján az ő politikai hovatartozását objektíven be lehet sorolni valahova.


Én már voltam a nézeteim miatt ballibber is kétbites fityósoknak/jobbosoknak, és voltam már neonáci is kétbites libbereknek attól függően, hogy milyen témáról beszéltünk.

2022. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!