Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány letisztítja az...

Gyurcsány letisztítja az ellenzéki térfelet a 2024-es EP-választáson?

Figyelt kérdés

Nyilván a Fidesz újra tarolni fog és mostmár a Mi Hazánk bejutása is valószínűsíthető.

Az a kérdés, hogy DK az egykori összefogás össze pártját (Momentum, MSZP, Jobbik, LMP, Párbeszéd, Márki-Zay új pártja) be tudja-e lökni az 5%-os bejutási küszöb alá.



2022. máj. 15. 16:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, a 2024-es EP-választás után az ellenzéki összefogásból csak a DK marad állva.
Nem; lesz olyan párt az összefogásból a DK-n kívül, aki megugorja az 5%-os küszöböt.
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan lesz más is és nem csak a DK. 2 év azért sok idő addig bármi is történhet.
2022. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Momentum még tuti be fog jutni. A maradék négy pártnak nem sok esélyt látok. MZP új pártja talán elszívhat annyit tőlük, hogy bekerüljön.
2022. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A momentum sztem is esélyes a dk után. Sőt, sztem meglepően jók is lehetnek. Rajtuk kívül még a mi hazank is bejuthat. Mszpnek sztem vége, lmp dettó , nagy tételben a Jobbikra sem fogadnèk.
2022. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol lesznek már ők akkor!
2022. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Donáth Annát tisztítanám le jó alaposan.
2022. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!