Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány miért csinálta ki...

Gyurcsány miért csinálta ki az egyetlen normális arcot a baloldalon, Schiffert?

Figyelt kérdés
Mi hazánkosként csak őt tartom valamire a baloldali mocsárban.

2022. máj. 15. 14:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Schiffer nem volt a "balliberális elit" része, nem is értett velük egyet.


Ezért.

2022. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért mert normális volt. Vagyis nem külföldi érdekeket szolgált, ez pedig nyilván nem tetszett nekik.
2022. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Gyurcsányék mindenkit kicsinálnak aki nem terpeszt szét nekik
2022. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Szegénynek olyan beteg ember kinézete volt. Illetve van hiszen még él. Még. Mindig ha megjelent a képernyőn elromlott a hangulat. Fanyarul, mosolytalanul, fakó fojtott hangon beszélt, jóképű sem...összességében rossz volt rá nézni. Miért írok mindig múlt időt?:))) Talán mert nem látni már a tévében. Szval összességében olyan figura aki nem bizalomgerjesztő. Nem tehet persze róla! Ilyen és kész. Ilyennek született.
2022. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
#4: Szánalmas DK-troll vagy. De engem nem zavar, amíg Gyurcsányok lesznek, nem Schifferek, addig marad a Fidesz. :D
2022. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%

5:


?


Megsértődtél pedig tényleg ILYEN a képernyőn keresztül Schiffer András. Én pedig "csak" onnan ismerem. De mindenki ilyennek kell hogy lássa hiszen ilyen. Nem mondhatom például, hogy nagyokat kacag meg pirospozsgás meg vibrál körülötte a stúdió olyan hévvel beszél mert ezek nem lennének igazak. Leírtam az igazat (fent) te meg megsértődtél. Jogodban áll!

2022. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
#6: Nem sértődtem meg, de ha téged az érdekel a politikusokkal kapcsolatban, hogy beszélnek, nem az, hogy mit mondanak, akkor ideális Gyurcsány-szavazó vagy.
2022. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Ebben van igazság...csak sajnos az ember nem tud kibújni a bőréből. Vagy csak én nem? Mindegy. Abban igazad van, hogy a politikus nem filmszínész, zenész, stb...tehát NEM a kinézetét kéne nézni. Ez igaz!
2022. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Most jobban belegondolva tényleg igazad van mert S. A. akármikor képernyőre került a mondókájára sosem figyeltem csak a fentiekre amiket írtam fentebb. És igen ez hiba! Ha újra látom azt fogom figyelni amit mond.
2022. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Én is a külsőt nézem, de nekem a Momentumosok jobban bejönnek, mint a DK-sok. Donáth Annára sokszor kivertem már.
2022. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!