Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egyesülne a Jobbik és a Mi...

Ha egyesülne a Jobbik és a Mi Hazánk, valamint visszatérne a Jobbikból kilépett minden politikus: ez a „szuperJobbik” képes lenne leváltani a Fideszt?

Figyelt kérdés

Tehát újra egy pártban lenne az értelmiségi karakterű Vona Gábor, a melósok és a DK-s nyugdíjasok kedvence Jakab Péter, Volner János és a Volner Párt, Varga-Damm Andrea és Reformerek, Bencsik János és a Polgári Válasz, valamint Dúró Dóráék és a Mi Hazánkosok.

A pártelnök pedig a karizmatikus Toroczkai László lenne.

A Fidesz rémálma lenne ez a párt?



2022. máj. 15. 17:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
jobbik 1% párt
2022. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
23%

Na várjunk. Tehát te visszasírod a 2018-as Jobbikot?

Mi is lett a 2018-as választások eredménye? Hm? Hmmmm?

Vona Gábor meg nem értelmiségi.

2022. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Tehát ha a Jobbik soha nem néppártosodott volna, sőt kicsit radikalizálódott is volna. Nem lenne képes.
2022. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

A fideszt egyedül egy annál minimálisan radikális(abb), becsületes politikusokból álló párt tudná leváltani, az is maximum a 2030-as választásokra.

Jelenleg nincs ilyen párt. A jobbik ezúton indult el, de jakab teljesen balra tolta. A mi hazánk meg túlságosan szélsőséges, ugyanazt az utat fogja bejárni mint a jobbik; legerősebb ellenzéki párt de 18-20% fölé sose fog menni

2022. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobbik: 4-5%


Mi Hazánk: 6-7%


Összesen 10-12%-os párt lennének...a Fidesz meg 59-60%-os párt.


A volt Jobbikosok 60-70%-a már rég a Fidesz táborában vannak elég rég óta. És szerintem a volt jobbikosokat nagyon nehéz lenne kirobbantani a Fidesz táborából. Ezt egyedül talán a Mi Hazánk képes.

2022. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

“Vona Gábor meg nem értelmiségi.”


Dehogynem.

2022. máj. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Schiffer mondta, hogy 2+2 nem mindig 4....
2022. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A jobbik a legalja, ezekkel egy napon említeni a mi hazánkat vagy a fideszt nem józan dolog, ez a szuperjobbik meg már sértő a mi hazánkra és a jobbiknak hátat fordító politikusokra nézve.

Szerintem a mi hazánkkal ugyanaz a rohadt alma fog végezni, mint ami a jobbikot behúzta a fekália mélyére. Jobbikból látszólag Feri érájába, a valóságban a fidesz parancsnoksága alá kerülni, ez 20 éve százszoros szorzót fizetett volna egy fogadóirodánál, ezek meg megcsinálták. A parízerboy krumplis, ficsúros parlamenti monológjait a fidesz illetékese előző este küldte vissza jóváhagyva. Semmi konkrétum, igazán még sértő sem volt, csak a hülye akinek ez nem világosabb a napnál. A parlamenti gyenge cirkuszra a jegyet természetesen megfizeti minden ember, nincs ingyen ebéd: amit a lölőféle strómanoknak az adókból kiutalnak, abból a jakabféléket havi 300 ezerért meg lehet fizetni. Ugyanebből a pénzből lesz bőven a mi hazánkba beültetni azokat akik majd lejáratják és ellehetetlenítik a nemzetet szolgáló törekvéseket. A mi hazánk és a többi párt között szerintem nincs átjárás, ha mégis lesz ilyen az csak a bomlasztás miatt. Gátlás nincs, egy érdek van.

Ami hozhat változást -és ennek szerintem nem lesz releváns eleme a fidesz, meg a jobbik százaléka-, ha az emberek az asztalra csapnak amennyiben nem kívánnak tovább más emberek láncon tartott állatai lenni. De az emberi psziché már ki van kutatva, ha van étel, cigaretta és valami tető a fej fölött akkor nem kell számítani zavaró hangerősségű nemtetszésre a nép felől. Meg lehet valósítani a szingapúr-féle állatkertet, a benne lévő állatokat pedig gondolati szinten is irányítani: Netflix -Social Dilemma -ahogyan dróton irányítja az emberek gondolkodását és cselekedeteit a mesterséges intelligencia segítségével a közösségi média. Na, innentől pár száz ember irányíthatja a többséget, hollywoodi vízió az jóslattá változik majd valósággá, Éhezők viadala, 3%, Nyerj az életedért -nem véletlenül van előrevetítve ez számos alkotásban!

Messze mentem a fidesz-jobbik műsortól, a lényeg szerintem, hogy a pártok százalékán gondolkozni a plebs lekötése, én nem látom értelmét mert a történések ettől sajnos függetlennek látszanak.

2022. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!