Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet betiltani a...

Miért nem lehet betiltani a fideszt és végre egy tisztességes demokratikus választást csinálni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 15. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy szép világ kezdete lenne.
2022. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Tisztességes demokratikus választás a legnépszerűbb párt betiltásával. Csak én érzek itt ellentmondást?
2022. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Igen, egyesek így képzelik el, ha már nyerni nem tudnak.

Persze ahhoz magukba kellene nézniük.

2022. máj. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Minden választókörzetben az a jelölt nyert aki több szavazatot kapott. Ezzel mi a bajod kérdező ? Hogyan lenne szerinted demokratikusabb Úgy hogy betiltják a fideszt ?

Sajnos van egy rossz hírem. Ez a balf.sz ellenzék még akkor is elvesztette volna a választást ha a fidesz nem indul.

Innen kellene megközelíteni a kérdést.

Tudom szerintetek volt egy tökéletes program, kitűnő jelöltek csak hát a választási rendszer, meg a buta szavazók...

2022. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a MÁV-nak is az utasok az ellensége, úgy az ellenzéknek is a szavazók? 😅
2022. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez valami olyasmi, mint a békeharc?
2022. máj. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kicsit szánalmas ha egy ellenzéki már csak abban bízik, hogy betiltják a fideszt.
2022. máj. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Itt demokrácia csak akkor lesz, ha a fideszt betiltják.
2022. máj. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem kel semmilyen partot betiltani. Én kormányváltást akartam mert minimálisan sem szimpatizaltam a Fidesszel. De egy az egy elleni felállás volt az osszefogasnak koszonhetően a Fidesszel szemben és a Fidesz nyert joval kétharmad felett. Ennyi. El kell fogadni, hogy a nép erre vevő.
2022. máj. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Sokan gondolkodtak már ezen, de Viktorta egy gyors Nemzeti Kanzultációval kihozná, hogy a zemberek nem akarják.
2022. máj. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!