Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek fog a változni az...

Szerintetek fog a változni az ország területe a következő 100 évben?

Figyelt kérdés

Ha igen szerintetek hogyan? Mely területeket veszíthetjük el, illetve mely területeket foglalhatjuk el?

Szerintem biztosan fog változni és nem feltétlen az orosz-ukrán helyzetből fakadó konfliktusok miatt.


2040-2050 között:

Biztos vagyok abban, pár évtized múlva a cigányság autonómiát fog követelni, melyet meg is fognak kapni a növekvő létszámuk miatt. Észak-Magyarország (Nógrád-Heves-BAZ-Szabolcs) idővel az övék lesz.

2100 környékén:

Még tovább terjeszkednek, a fent említett területekhez csatolják még JNSZ, Hajdú, Békés, Csongrád, Bács-Kiskun, Baranya, és Somogy és Tolna megyét is. Összesen 7 megyéje marad az országnak.

2120 körül:

Elfoglalják Pest, Veszprém, Komárom-Esztergom, és Fejér megyét is, mivel szinte az összes magyar a nyugati megyékbe költözik. Magyarországnak GYMS-Zala-Vas megye fog maradni végül.


A fenti felvetéseket úgy kalkuláltam, hogy nem vettem figyelembe pl. olyan tényezőket, mint pl. a klímaváltozás és a migráció (2050 körül már meghatározó tényező lesz az is).


2022. máj. 16. 09:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, fog változni (kommentben kifejtem hogyan)
Nem fog változni
15 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted működőképes lenne egy cigányország? Ha az lenne, már létezne. Annyian vannak, mint az oroszok. Amíg létezik a NATO, addig szerintem nem fognak változni a határok. Sem negatívan, sem pozitívan.
2022. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz sokkal szervezettebb cigányság lenne létező értelmiséggel, ami nem viszolyog a többitől.
2022. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!