Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az 5. Orbán-kormány Magyarorsz...

Az 5. Orbán-kormány Magyarországnak lényegében egy időutazás lesz, hiszen bemutatja, hogy milyen lesz majd ez az ország a következő 20 évben?

Figyelt kérdés
2022. febr. 1. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Igen.
2022. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem, az államszintű lopást, demokrácia lebontását és a 21. századi feudalizmus kiépítését már 12 éve éljük.


Persze majd 2034-ben, amikor esetleg szó lehet a hivatkozott 5. Orbán-kormányról, erre már lehet nem fognak emlékezni a választók.

2022. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Nem vagyok se Fideszes, se ellenzéki szavazó...abból adódóan, hogy magyar - így Mo.-n kisebbségi -szavazo vagyok.

Egyedül élek, bejelentett alkalmazottként dolgozom, középkorú férfi vagyok.


Így rám és a szavazatomra ebben az országban senki sem tart igényt:

a) nem vagyok hátrányos helyzetű (mert dolgozom)

b) nem vagyok kátrányos (segílyke kilőve)

c) nem vagyok nyugdíjas (így a csirkefarhát opció sem jön be)

d) nő sem vagyok, így 3-4 leendő szolgát sem tudok letétbe helyezni Mo. most kialakuló feudális nagyurainak, és leszármazottainak leendő szolgálatába,

d) és ugye sem megélhetési celeb, munkakerülő, adotartozo, seftes, politikus fattya nem vagyok..


Kb. ugye most ezek az opciók, szóval igen, nagyjából még egy ciklus kell és talán már elmondható, hogy megtamadhatatlanul kialakul az a tarsadalmi berendezkedés, amit a NER fiúk nagyjából már végigvittek...már jönnek az újgenerációs, "beleszületett" (soha nem is dolgozott) megélhetési, értelmiségi NER-esek: Szentkirályi A., V.J. stb.-stb.


Az ellenzéket hagyjuk, butábbak mint a föld...

2022. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kicsit, nagyon.
2022. febr. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy időutazás lesz a fiddereknek a Gulágra. :)
2022. febr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Részben...
2022. febr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!