Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hány százalékot...

Szerintetek hány százalékot ért volna el az összefogás, ha Márki-Zay Péter helyett a másik 4 előválasztáson induló jelölt lett volna a miniszterelnök-jelölt?

Figyelt kérdés

Márki-Zay Péterel az ellenzék végül országosan: 35,94%-ot kapott.

Mennyi kapott volna az ellenzék, ha miniszterelnök-jelöltjük:

- Dobrev Klára

- Karácsony Gergely

- Jakab Péter

- Fekete-Győr András



2022. máj. 16. 11:27
 1/9 A kérdező kommentje:

Szerintem:

- Dobrev Klára 26%

- Karácsony Gergely 34%

- Jakab Péter 32%

- Fekete-Győr András 30%

2022. máj. 16. 11:28
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem Dobrevvel lényegesen jobb eredmény született volna, Karácsonnyal legalább ennyi, inkább kicsit több.

A másik két jelölttel viszont szerintem ennél rosszabb.

2022. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Dobrev, Jakab, Fegyőr rosszabb


Karácsonnyal picivel jobb

2022. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Karácsony esetén talán 55 % lett volna a szavazzatok száma az egyesült ellenzékre szerintem,
2022. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Egyedül Karácsony ért volna el jobb eredményt. Talán.

A többi nem.

Dobrev profi politikus, de a férje miatt egyből elmentek volna a bizonytalan szavazók.

2022. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyikkel sem lett volna nagy különbség sem lefelé, sem felfelé.
2022. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Karácsony és Dobrev nagyon jók politikai beszédben. Fekete Győr még szerintem éretlen de nem lesz mindig így, Jakab szintén csak beszélni tud, mint MZP. Szerintem KG-vel lehetett volna legtöbbet elérni, aztán D.K., a másik kettővel kevesebbet mint a 35%
2022. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Karácsony : egy mezei szociológus, egy nyelvvizsgát és egy jogsit nem tudott letenni.


Semmihez sem ért, de nindenhol ott van, mindenhol szeretné, ha csurranna-cseppenne neki egy zsiros vezető pozició. Főpolgármeszerként egy komplett stáb állitja össze, mikor mit kell mondania és csinálnia.


Mindig elindul nagyszájúan miniszterelnök jelöltként, lefikázza Orbánt és VOnát,aztán gyáván megfutamodik.Mindezt úgy, hogy 1 %_os pártja van.

2022. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lett volna nagy különbség. Ha Karácsony lett volna a jelölt, akkor őt járatták volna le. És a DK is éppúgy rászállt volna, mint Márkiba. A DK egyedül Dobrev Klárát tudta volna elfogadni, és talán még a Fidesz sem szállt volna rá annyira, mint Márkira. De rá se túl sokan szavaztak volna, az ismert okok miatt.
2022. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!