Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene lassan eltávolítan...

Bbenjoe kérdése:

Nem kellene lassan eltávolítani a Szabadság téren álló szovjet emlékművet?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 00:21
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
51%
Örülök a hozzászólásom lepontozásának (19-es) mert pontosan azokról szóltam akik lepontoztak...Köszönöm!
2022. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
31%

„Gyerekkoromban az oviból és iskolából is számtalan alkalomból voltunk koszorúzni. De szerintem azok is akik a rendszerváltás óta gyalázzák... Ez a különbség köztünk.”


Most elképzelem, hogy az óvónéni közli, hogy megyünk koszorúzni, mire a hároméves Pistike öntudatosan közli, hogy ő ellenzi hazánk szovjet megszállását, és tartózkodna a koszorúzástól, inkább bent marad az oviban... Nem róhatod fel embereknek, ha kicsi gyerekként megkoszorúztak egy emlékművet, amiről azt se tudták, micsoda. Nem véletlenül nem számít cselekvőképesnek egy ötéves. Az viszont már gáz, ha valaki arra büszke, hogy 30 feletti felnőttként ugyanaz a véleménye, mint ötévesen.

2022. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
78%
#19, ha nosztalgikus vagy a régi rendszerre akkor rakd ki otthon a vörös zászlót, senkit nem érdekel, de ne akard már emiatt megtartani az egyik legszebb budapesti téren a megszállók hazug műemlékét.
2022. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
78%

19, amúgy te őszintén úgy gondolod, hogy azok a szovjet katonák, akik legyőztek minket a 2. világháborúban, közben végig rabolták, gyilkolták, erőszakolták a lakosságot, majd megszállás alatt tartották az országot 47 évig, akik segédkeztek a magyar népakarat ellenében szovjet bábállammá tenni az országunkat, azok a SZABADSÁGUNKÉRT és a FÜGGETLENSÉGÜNKÉRT harcoltak?? Értem, hogy neked ezt mondták gyerekkorodban, de most így felnőttként csak te is belátod, hogy ez aljas, hazug propaganda volt... ugye?


Makacsul ragaszkodni azokhoz a dologkhoz, amiket gyerekkorodban hittél NEM erény, sőt, kifejezetten szégyenteljes, ha nem vagy képes felnőttként az önálló, kritikus gondolkozásra.

2022. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

19-es: "Lenin élt, él, és élni fog." "Örök dicsőség a hazánk szabadságáért és függetlenségéért vívott harcokban elesett hősöknek!"

Ilyet csak egy elvetemült agyatlan komcsi mond.


"Én sosem sz*rtam abba a kézbe amely enni adott, felnevelt, és embert csinált belőlem."

Melyik kézről is beszélünk? Az szovjet elnyomó hatalomról amely leigázta, kifosztotta és szétgyalázta az országunkat a II. vh-ban, majd megpuccsolta a választásokat és felállított egy bábkormányt, amely végig elnyomásban, terrorban és kussban tartotta a népet? Aha, jól van büszke lehetsz rá, hogy ez a rendszer nevelt fel és látjuk is milyen ember lett belőled.

Kicsit gondolkozz már el azon, hogy mi lett volna, ha mondjuk amikor Ausztriából kivonultak a ruszkik, akkor elhúztak volna innen is anyjukba. Lehet most egy morálisan jóval egészségesebb társadalom lenne ebben az országban és neked sem kellene visszasírnod a komcsi időszakot.

2022. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos hemzseg ez az oldal a nyilas, náci söpredéktől...csak a két legutóbbi hozzászólás a 24-es és a 25-ös is hazaáruló és a hősök meggyalázása. Szégyenletes.
2022. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
26# kik a hazaárulók te idióta? Az agymosott ÁVÓ komcsi barátaid
2022. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%
A huszonhetes nyilas...
2022. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem én józanul gondolkodó 21. Századi ember vagyok te meg az alkoholista komcsi fajtád meg agymosott idióták gyülekezete
2022. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
#28 Neked ez a két véglet létezik, a kommunista meg a nyilas? Olyan nincs szerinted, hogy valaki mindkettőt utálja?
2022. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!