Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene lassan eltávolítan...

Bbenjoe kérdése:

Nem kellene lassan eltávolítani a Szabadság téren álló szovjet emlékművet?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 00:21
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
#26 "hazaáruló", amennyiben a hazád Oroszország
2022. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
79%
Az ukrán háború kapcsán ledöbbentem, hogy itt, ahol 40 évig voltak nyakunkon a szovjetek, mennyi ruszkimániás van. Ez valami Stockholm-szindróma?
2022. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%

"#28 Neked ez a két véglet létezik, a kommunista meg a nyilas? Olyan nincs szerinted, hogy valaki mindkettőt utálja?"


Nem olvasol Lenint...mert mit mondott? Azt, hogy a világon kétféle politikai irány van és MINDEN ember előbb vagy utóbb de egyik vagy másik oldal mellé áll. Mert olyan nincs, hogy a politikában külön utas politika! Vagy itt a helyed vagy ott. Más lehetőség nincs.


Na most ebből ki indulva te nyilas beállítottságú vagy "komám"...mert olyan nincs, hogy politizálsz de egyik oldalon sem állsz. Ilyen nincs.

2022. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%

"Az ukrán háború kapcsán ledöbbentem, hogy itt, ahol 40 évig voltak nyakunkon a szovjetek, mennyi ruszkimániás van. Ez valami Stockholm-szindróma?"


Tudod mi ismerjük azt a fogalmat, hogy hála.

2022. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%

33:


Annyiban kiegészítenélek, hogy szerintem az a válaszoló akinek üzentél ma még "csak" opportunista. De kétségtelen, hogy ha nem morzsolódik fel akkor az egyik vagy a másik oldalhoz fog állni ahogyan Lenin kimutatta ugyanis Lenin ezen elméletéről én is hallottam.


Putyin elnök azért harcol, hogy az egypólusú amerikai világrend megszűnjön mert ismeretes, hogy amerikában egy eldugott helyen a világ zsidóságának, pénzembereinek legaljasabb emberi vannak összegyűlve és ott tanácskozva döntik el a világ dolgait, hogy most éppen mi történjen. Most ők indították el ezt a majomhimlőt is és mindig megvan a tervük, hogy mit fognak csinálni. Nos ezek ellen harcol Putyin elvtárs!

2022. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
#35 a világ csodája, a habzó szájjal nácizó moszkovita, aki közben hisz a zsidó háttérhatalom létezésében :)
2022. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Ez a 35-ös tényleg nagyon összekeverte a dolgokat. Ez olyan lehet mint az a cigány akinek az őseit elvitték a nácik de ő náci és szidja a zsidókat. Ja és imádja Lenint is:-))))))))))) Korcs.
2022. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%
Gyorsan sem...
2022. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem SOHA! Ugyanúgy nemet mondunk rá mint a fasizmusra!
2022. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!