Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Volner Pártot azért alakult...

A Volner Pártot azért alakult Huxit Párttá, hogy a Fidesz leszalámizza a Mi Hazánk Mozgalmat?

Figyelt kérdés
A Mi Hazánk a Medián szerint már 9%-on áll. A Fidesz így kezelésbe vette Toroczkaiékat.

2022. máj. 17. 07:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Hogy leszalámizza a gyurcsánypártot
2022. máj. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Volnert mindenki megveti szóval ne aggódj, nem.
2022. máj. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Én úgy látom a fidesz erőszakolta ki a jobbikból Völner, Dúró, és Toroczkay kiválasát, lehet zsarolással, pénzzel. A mi hazánk és Völner/huxit pártok a fidesz nevű bűnszervezet saját maga alkotta "ellenzéke"
2022. máj. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Volner (is) tudja, hogyan lehet lóvét szerezni.
2022. máj. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Egyszerűen nevetséges Volner pártnak hívni egy pártot csak eddig nem jutott jobb Volnernek eszébe.

Most lett egy olyan téma amit rajtuk kívül senki nem támogat és ezzel esélyt látnak arra, hogy legalább az 1%-os támogatottságuk meglehessen ami kell az állami pártfinanszírozáshoz.

Szerintem indulni fognak az EP választáson is, egy Huxit nevű párttal az uniós képviselők megválasztásán, csak hogy a köztudatban legyenek.

Volnert amúgy korábban értelmes politikusnak tartottam, kár érte. De akár még be is jöhet nekik, ahogy az uniós bürokraták meg képviselők keverik a sz@rt, még eljöhet az az idő amikor sokan lesznek akik a kilépést szeretnék.

2022. máj. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

#3 "Én úgy látom a fidesz erőszakolta ki a jobbikból Völner, Dúró, és Toroczkay kiválasát, lehet zsarolással, pénzzel."

Ez már olyan súlyos fideszfóbia hogy érdemes lenne kezeltetni.

Neked tényleg mindenben csak a fidesz látszik? Ennyire lenézed a jobbikosokat és a többi politikust, hogy csakis azt tudják csinálni szerinted amit a fidesz akar?

2022. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. máj. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy tudom, a Völner párt nem tudott Huxit párttá válni mert kiderült, hogy már régebb óta létezik Huxit nevű mikropárt és annak alapítói elérhetetlenek.
2022. máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 chuck dorisz válasza:
75%
A Huxit egy angol nyelvű párt? Volner angol? Szerintem ezek külföldi ügynökök.
2022. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem Orbán is külföldi ügynök
2022. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!