Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tetszik ez a Karácsony-in...

Hogy tetszik ez a Karácsony-interjú? Geri sokszor megvillantja benne a humorát.

Figyelt kérdés

"Budapesten viszont egy baloldali polgármesternek igenis ki kell raknia a szivárványos zászlót és bicikliutakat kell építenie."


"Szerintem jobban értem a magyar vidéket, mint az ellenzéki politikusok többsége."


"Szerintem még így is jobb lett volna, ha nyerünk"


"Az ellenzék kormányzóképességének jelei nálunk tehát láthatók"


2022. máj. 18. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem vakon van, mint Steve...

Alkalmatlan politikusnak!

2022. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

"Nem csak a vidéket: az átlagembert. Irgalmatlanul elitista a magyar ellenzék. Intézményekről, struktúrákról, makróügyekről beszélünk állandóan. Nem arról, hogy ebben a faluban nincs háziorvos, hanem arról, hogy nincs egészségügyi minisztérium."


Abszolút egyetértek vele, és a választás másnapján nagyjából én is ezeket írtam MZP egyik posztja alá.


Az egyik fiatal, liberális beállítottságú barátommal szoktam politikáról vitázni, és ő pont ezzel szokott jönni, hogy látta a Partizánban, hogy míg 2010-ben valami 100 körüli háziorvosi körzetben nem volt orvos, addigra most már 600 körül van ez a szám. Mondom, oké, és? Ez a választók egy töredékét érinti ez, de amúgy kit érdekel?

Az átlagember, aki nem foglalkozik politikával, azt látja és érzi, hogy az ország élén egy tapasztalt politikus áll, egy erős csapattal, a fizetéss (mármint a sajátjáé, nem a tapasztalt politikusé :D) pedig gyarapodik. Ezt kell megérteni, hogy az ellenzék nem képes olyan alternatívát felmutatni, amiért egy bármely átlagos vidéki ember szavazna rá.

Mégis ki a döglött lőtéri kutyát érdekel vidéken mondjuk az, hogy kiálljunk az LMBTQ mellett, és lemenjünk a pécsi pride-ra kampányolni?

Meg kit érdekel az, hogy úgymond "diktatúra van" (ami amúgy nincs), mikor az embernek vannak lehetőségei, van munkája, van jövőképe?


Karácsony okos és tanulékony, és szerintem jól is csinálja a dolgát.

2022. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!